d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1214221432144214521464114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Jul 4 2012 12:41pm
Quote (fahrii @ Jul 4 2012 06:04pm)
DHnál az ele arrow 1. vagy utolsó rúnálval jobb?

egyébként rámentem igen erősen az mfre, ha valor fullon van 200as mf
ha így se fog pár napon belül esni egy kibaszott legendary szétverem a gépet


én is így vagyok barbal vettem neki mf geart, valorral 300 mf és lazán tudja a1-et farmolni... (3-4m volt a gear kb)
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 4 2012 12:41pm
Quote (fahrii @ 4 Jul 2012 19:04)
DHnál az ele arrow 1. vagy utolsó rúnálval jobb?

egyébként rámentem igen erősen az mfre, ha valor fullon van 200as mf
ha így se fog pár napon belül esni egy kibaszott legendary szétverem a gépet


milyen legendary?

én kb 5 napja játszok vele de esett valami fos polarm
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Jul 4 2012 01:14pm
nekem még nincs meeeg :((( :'(

majd meglesz gihihihi :thumbsup:
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 4 2012 01:15pm
Quote (ReDEyeS @ 4 Jul 2012 21:14)
nekem még nincs meeeg :((( :'(

majd meglesz gihihihi  :thumbsup:


ne vedd meg
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Jul 4 2012 01:15pm
Quote (RRC @ 4 Jul 2012 21:15)
ne vedd meg


this
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Jul 4 2012 01:16pm
Quote (InfamousMythos @ 4 Jul 2012 21:15)
this


ennyire elszomorító?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 4 2012 01:17pm
Quote (ReDEyeS @ 4 Jul 2012 20:16)
ennyire elszomorító?


szerintem nem
de nekem alap hogy kellett a polocomra
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 4 2012 01:17pm
Quote (ReDEyeS @ 4 Jul 2012 21:16)
ennyire elszomorító?


hát ebben a státuszában inkább játszanék a kettővel
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Jul 4 2012 01:17pm
Quote (RRC @ 4 Jul 2012 21:17)
hát ebben a státuszában inkább játszanék a kettővel


kérem fejtse ki bővebben elvtárs

ez meglehetősen kevés információ a jó döntés meghozatalának érdekében

This post was edited by ReDEyeS on Jul 4 2012 01:18pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 4 2012 01:29pm
Quote (ReDEyeS @ 4 Jul 2012 19:17)
kérem fejtse ki bővebben elvtárs

ez meglehetősen kevés információ a jó döntés meghozatalának érdekében


Fos, szar, húgy.
Megunod 3 nap után a questelős részét, aztán ahzhatsz ha van türelmed hozzá, ha nincs akkor meg törölheted le, gyüldtsd meg a cd det küld el az összes fg-det Zackariásnak etc.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1214221432144214521464114Next
Closed New Topic New Poll