d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1214021412142214321444114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 4 2012 10:52am
Quote (fahrii @ Jul 4 2012 05:50pm)
http://img826.imageshack.us/img826/7140/nvtelenuj.jpg

vélemény?
most esett, beleraktam egy követ is h pofásabb legyen


nagyon low a dps, fos imo
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 4 2012 10:54am
Quote (A122 @ Jul 4 2012 05:42pm)
nem
viszont raka szép nagyokat üt



csinálj egy tank wizt, full gameben is letolja raka-t


igazából felbasz hogy tank wizt kell építeni hogy tudj ölni
fuck, mennyivel jobb volt d2ben egy blizz sorc :((((
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 4 2012 11:07am
Quote (szabika @ Jul 4 2012 04:54pm)
igazából felbasz hogy tank wizt kell építeni hogy tudj ölni
fuck, mennyivel jobb volt d2ben egy blizz sorc :((((


ha ezt komolyan mondod, akkor töröld le a d3t
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 4 2012 11:09am
Quote (sylke @ 4 Jul 2012 18:07)
ha ezt komolyan mondod, akkor töröld le a d3t


én is erre gondoltam
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jul 4 2012 11:18am
[QUOTE=szabika,Jul 4 2012 05:54pm]igazából felbasz hogy tank wizt kell építeni hogy tudj ölni
fuck, mennyivel jobb volt d2ben egy blizz sorc :(((([/QUOTE

nem, építhetsz archont is mega dps-sel



én dps párti vagyok, viszont pénzem nincs, szal marad a tank egyelőre

This post was edited by A122 on Jul 4 2012 11:19am
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Jul 4 2012 11:18am



mirin?
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jul 4 2012 11:30am
Quote (szabika @ Jul 4 2012 05:54pm)
igazából felbasz hogy tank wizt kell építeni hogy tudj ölni
fuck, mennyivel jobb volt d2ben egy blizz sorc :((((


költöttem vmi 1,5 millát, hogy kb hasonlóan nézzek ki mint wiz farki tegnapi videojában
meglepett hogy vmennire működik is, pl inf iskatu ez vele
kár, hogy szarokat dob :(

This post was edited by A122 on Jul 4 2012 11:31am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 4 2012 11:31am
Quote (InfamousMythos @ 4 Jul 2012 18:18)
http://i49.tinypic.com/fm8mfp.jpg
http://i46.tinypic.com/21jdvtl.jpg

mirin?


ez igen szép cucc mit ne mondjak
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 4 2012 11:42am
Quote (sylke @ Jul 4 2012 06:07pm)
ha ezt komolyan mondod, akkor töröld le a d3t


le is lesz soon csak vigyék el dolgaim AHról
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 4 2012 11:44am
sec

This post was edited by CyberPunk666 on Jul 4 2012 11:46am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1214021412142214321444114Next
Closed New Topic New Poll