Quote (Liliomtipro @ Jul 4 2012 05:26pm)
akkor úgy látszik egyedül vagyok azzal az érzéssel hogy izualtol jobban fosok (24/7freeze) mint rakanoth-tól.
nem
viszont raka szép nagyokat üt
Quote (szabika @ Jul 4 2012 05:29pm)
van tisztességes wizz build vagy mindegyik autorip miutan ellöte a 100 manáját?
csinálj egy tank wizt, full gameben is letolja raka-t
This post was edited by A122 on Jul 4 2012 10:43am