d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1213921402141214221434114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 4 2012 10:00am
nvm fos azah keresője.

This post was edited by CyberPunk666 on Jul 4 2012 10:07am
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Jul 4 2012 10:26am
Quote (sylke @ Jul 4 2012 05:07pm)
majd este letolom malackettövel
rakanothnál hagytam abba pár napja.. rakanothtol jobban fosok mint diablotol


akkor úgy látszik egyedül vagyok azzal az érzéssel hogy izualtol jobban fosok (24/7freeze) mint rakanoth-tól.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 4 2012 10:29am
van tisztességes wizz build vagy mindegyik autorip miutan ellöte a 100 manáját?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 4 2012 10:30am
Quote (Liliomtipro @ Jul 4 2012 04:26pm)
akkor úgy látszik egyedül vagyok azzal az érzéssel hogy izualtol jobban fosok (24/7freeze) mint rakanoth-tól.


sajnálom hogy én annyiszor jövök ki belöle ahányszor csak akarok
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jul 4 2012 10:37am
Quote (szabika @ 4 Jul 2012 17:29)
van tisztességes wizz build vagy mindegyik autorip miutan ellöte a 100 manáját?


http://www.youtube.com/watch?v=6pCKcFLmlhU
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 4 2012 10:40am
Quote (szabika @ 4 Jul 2012 18:29)
van tisztességes wizz build vagy mindegyik autorip miutan ellöte a 100 manáját?


van olyan wizard build amelyik meg tud halni?
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jul 4 2012 10:42am


spin to win
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jul 4 2012 10:42am
Quote (Liliomtipro @ Jul 4 2012 05:26pm)
akkor úgy látszik egyedül vagyok azzal az érzéssel hogy izualtol jobban fosok (24/7freeze) mint rakanoth-tól.


nem
viszont raka szép nagyokat üt

Quote (szabika @ Jul 4 2012 05:29pm)
van tisztességes wizz build vagy mindegyik autorip miutan ellöte a 100 manáját?


csinálj egy tank wizt, full gameben is letolja raka-t

This post was edited by A122 on Jul 4 2012 10:43am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 4 2012 10:47am
Quote (H4xooR @ Jul 4 2012 04:42pm)
http://www.youtube.com/watch?v=vBJtBlGws1Q

spin to win


wdröl mér nincs ilyen video
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 4 2012 10:50am


vélemény?
most esett, beleraktam egy követ is h pofásabb legyen

This post was edited by fahrii on Jul 4 2012 10:50am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1213921402141214221434114Next
Closed New Topic New Poll