d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1213214215216217473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 24 2021 09:57am
Quote (v_t @ 24 Oct 2021 23:56)
diablo 2-ben az a tiéd amit felveszel. úgy kell rusholni, hogy a rushee még csak véletlenül se tudjon odapofátlankodni. ha gyorsabb volt nálad így jártál. :)


++
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Oct 24 2021 09:57am
Quote (Vismajor @ Oct 24 2021 05:55pm)
Ott mindig levan fektetve kie a loot

Nalam ez ugymegy h a hostere, de 2 keprenyovel lemaradva en megyek es felveszem ami kell, itt hagyta cso.

Am azert nem adtam mert utana lattam keson irtam es megvettel mindent? Ha kell akkor kedden odaadok mindent


kéne minden pls
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 24 2021 09:57am
Quote (netket @ Oct 24 2021 05:56pm)
több sikerem volt benne mint neked azis biztos a rengeteg sírást elnézve amit levágtál heteken át


És még a péniszed is nagyobb, mint nekem van. :)
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Oct 24 2021 09:59am
Quote (Vismajor @ Oct 24 2021 05:55pm)
Ott mindig levan fektetve kie a loot

Nalam ez ugymegy h a hostere, de 2 keprenyovel lemaradva en megyek es felveszem ami kell, itt hagyta cso.

Am azert nem adtam mert utana lattam keson irtam es megvettel mindent? Ha kell akkor kedden odaadok mindent


na valahogy így gondolm ezt én is
az, ha valamit otthagynak előtted, és felveszed ok, de nem rohansz a rusher mögött a droppokért.
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Oct 24 2021 09:59am
https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=88340194&f=148&o=10#p585172484

eléggé 60-40 az állás

szerintem az a 60% az mint softcore cigány és ezis csak azt bizonyítja hogy súlyos community problémák vannak

Quote (takii @ Oct 24 2021 05:59pm)
na valahogy így gondolm ezt én is
az, ha valamit otthagynak előtted, és felveszed ok, de nem rohansz a rusher mögött a droppokért.


ha fizetek érte 1 csomót akkor simán cigánykodni fogok tbh fam


ha valaki azt akarja hogy övé legyena loot írja le a service postban. és akkor majd mást választok akinek nincs ilyen szabálya

This post was edited by netket on Oct 24 2021 10:00am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 24 2021 10:05am
Quote (netket @ Oct 24 2021 05:59pm)
https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=88340194&f=148&o=10#p585172484

eléggé 60-40 az állás

szerintem az a 60% az mint softcore cigány és ezis csak azt bizonyítja hogy súlyos community problémák vannak



Eléggé a fidesz a legalkalmasabb a kormányzásra, hiszen zsinórban ők nyerik a választásokat.
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Oct 24 2021 10:05am
Quote (netket @ Oct 24 2021 05:59pm)
https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=88340194&f=148&o=10#p585172484

eléggé 60-40 az állás

szerintem az a 60% az mint softcore cigány és ezis csak azt bizonyítja hogy súlyos community problémák vannak



ha fizetek érte 1 csomót akkor simán cigánykodni fogok tbh fam


ha valamit otthagynak előtted, vedd fel, ilyen szempontból egyetértek a ffa loottal
ha szaladsz az ember után felvenni a dolgokat, az amit ő öl le, az sztem bm, de megteheted persze.

Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 24 2021 10:06am
Quote (takii @ Oct 24 2021 06:05pm)
ha valamit otthagynak előtted, vedd fel, ilyen szempontból egyetértek a ffa loottal
ha szaladsz az ember után felvenni a dolgokat, az amit ő öl le, az sztem bm, de megteheted persze.


Loot meg leftover nem ugyanaz.

De ezeknek a gyökereknek hiába magyarázod.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 24 2021 10:07am
Quote (-joey- @ 24 Oct 2021 23:57)
És még a péniszed is nagyobb, mint nekem van. :)


Dno amugy hogy miert predikalsz a ponilovadrol, te kezdtel el itt ciganyozni, gyokerezni meg community problemazni, masoknak nem tetszik a velemenyed = cigany?
Legnagyobb achievemented egy szutykos uw.hu screenshot oldal volt kb, most ez igy jobb vagy maradjunk a temanal?
Megertem hogy szerinted normalis hogyha a pizzafutar megeszi a pizzadat mert O hozta ki, de vannak olyan pszichopatak akik szeretnek sajat maguk megzabalni azt a pizzat ha mar fizettek erte.

kid.

This post was edited by Smat on Oct 24 2021 10:07am
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Oct 24 2021 10:07am
Quote (takii @ Oct 24 2021 06:05pm)
ha valamit otthagynak előtted, vedd fel, ilyen szempontból egyetértek a ffa loottal
ha szaladsz az ember után felvenni a dolgokat, az amit ő öl le, az sztem bm, de megteheted persze.


és mivan ha lvl70es sorc vagyok és ugyanúgy tolom a blizzardot de a killek 99%át mégis a lvl93as 14k hammeres hammerpala csinálja cs-ben? fizetek neki 10fg-t/csrun mondjuk. akkor már oké rohanni a lootért vagy akkoris AZ Ő KILLJE

mert joey logika szerint azé a loot aki ÖL

This post was edited by netket on Oct 24 2021 10:08am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1213214215216217473Next
Add Reply New Topic New Poll