d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12132142152162174765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 12 2015 06:05am
idehaza van még vhol vidámpark?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 12 2015 06:23am
Quote (Lacii @ 12 Jul 2015 14:05)
idehaza van még vhol vidámpark?


http://lmgtfy.com/?q=magyarorszag+vidampark
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 12 2015 10:51am
Kibaszott szoftver licenszek.

írtam a tech supportnak egy kérdéssel erre visszaírtak, hogy az adott program szerverre van telepítve, miközben egy felhasználóhoz kötött a használat.... Ráadásul már két ember tett fel nekik kérdést ugyanezzel a serial numberrel, szóval inactiválják a licenszet


bybye zsír új 600 dolláros licensz (najó, írtam nekik egy szívhez szóló levelet, szóval remélem megértőek lesznek)

This post was edited by beni on Jul 12 2015 10:52am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 12 2015 11:04am
Quote (beni @ Jul 12 2015 05:51pm)
Kibaszott szoftver licenszek.

írtam a tech supportnak egy kérdéssel erre visszaírtak, hogy az adott program szerverre van telepítve, miközben egy felhasználóhoz kötött a használat.... Ráadásul már két ember tett fel nekik kérdést ugyanezzel a serial numberrel, szóval inactiválják a licenszet


bybye zsír új 600 dolláros licensz (najó, írtam nekik egy szívhez szóló levelet, szóval remélem megértőek lesznek)


soon fired :S
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jul 12 2015 11:04am
Quote (beni @ 12 Jul 2015 17:51)
Kibaszott szoftver licenszek.

írtam a tech supportnak egy kérdéssel erre visszaírtak, hogy az adott program szerverre van telepítve, miközben egy felhasználóhoz kötött a használat.... Ráadásul már két ember tett fel nekik kérdést ugyanezzel a serial numberrel, szóval inactiválják a licenszet


bybye zsír új 600 dolláros licensz (najó, írtam nekik egy szívhez szóló levelet, szóval remélem megértőek lesznek)


... we regret to inform you that your granny / goatporn downloader licence is invalid, therefore we immediately cancelled your account.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 12 2015 11:06am
Quote (Lacii @ 12 Jul 2015 14:05)
idehaza van még vhol vidámpark?


Anyadba termeszetesen.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 12 2015 11:07am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 12 2015 06:04pm)
soon fired :S


majd farmolom a runákat gsv-nek
Member
Posts: 44,287
Joined: Oct 4 2008
Gold: 306,730.65
Trader: Trusted
Jul 12 2015 11:10am
Mar 5 oraja ulok az isztambuli repteren es meg legalabb 4 ora hatravan... Hihetetlenul unom magam
Most vettem egy kvt amihez kaptam egy ora wifit
Kosz orban


Ja es persze meg utana 4 ora repules

This post was edited by Namechange on Jul 12 2015 11:10am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 12 2015 11:20am
Quote (Namechange @ Jul 12 2015 05:10pm)
Mar 5 oraja ulok az isztambuli repteren es meg legalabb 4 ora hatravan... Hihetetlenul unom magam
Most vettem egy kvt amihez kaptam egy ora wifit
Kosz orban


Ja es persze meg utana 4 ora repules


erre jó lenne a hearthstone
lehetne menni legendbe
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 12 2015 11:21am
Quote (Namechange @ Jul 12 2015 06:10pm)
Mar 5 oraja ulok az isztambuli repteren es meg legalabb 4 ora hatravan... Hihetetlenul unom magam
Most vettem egy kvt amihez kaptam egy ora wifit
Kosz orban


Ja es persze meg utana 4 ora repules


Töltsel le gyorsan parezer oldal mangat es olvassad azt.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12132142152162174765Next
Add Reply New Topic New Poll