☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Dota2 Topic
Prev
1
213
214
215
216
217
4683
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 556040
Replies: 46820
Track Topic
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#2141
Nov 18 2012 10:47am
Quote (SummertimeClothes @ 18 Nov 2012 16:36)
rici meg farki adott el ilyen ingame itemeket amiknek semmi haszna csak a kinezetet valtoztatjak fgert, nem?
passzolok, nem is tudtam, hogy van ilyen funkció a gémben
Karan2_Returned
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold
:
1,630.69
#2142
Nov 18 2012 10:48am
Quote (Nerz8 @ Nov 18 2012 05:35pm)
wat
majd legalabb a kalapokbol amiket kapsz jatek utan osszeszeded a szivarvanyt
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#2143
Nov 18 2012 10:49am
Quote (Karan2_Returned @ 18 Nov 2012 16:48)
majd legalabb a kalapokbol amiket kapsz jatek utan osszeszeded a szivarvanyt
így már világos
Ghostmasterq
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold
:
1,694.20
#2144
Nov 19 2012 11:32am
elég undormány ez a Templar assasin
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#2145
Nov 19 2012 11:33am
Quote (Ghostmasterq @ 19 Nov 2012 18:32)
elég undormány ez a Templar assasin
mod
Ghostmasterq
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold
:
1,694.20
#2146
Nov 19 2012 11:37am
Quote (Rawen @ 19 Nov 2012 18:33)
mod
nope, kb. most először voltam vele, és tökre bejött
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#2147
Nov 19 2012 11:39am
Quote (Ghostmasterq @ 19 Nov 2012 18:37)
nope, kb. most először voltam vele, és tökre bejött
Amúgy TA az ilyen LoL hero de hát ez van.
Ghostmasterq
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold
:
1,694.20
#2148
Nov 19 2012 11:40am
Quote (Rawen @ 19 Nov 2012 18:39)
Amúgy TA az ilyen LoL hero de hát ez van.
miért
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#2149
Nov 19 2012 11:44am
Quote (Ghostmasterq @ 19 Nov 2012 18:40)
miért
Mert imba szemét low cdvel mindenen és kb semmi büntetést nem érzékelsz abból, ha valamit rosszkor nyomsz el/rosszul csinálsz.
Liliomtipro
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold
:
0.08
#2150
Nov 19 2012 11:53am
Quote (Rawen @ Nov 19 2012 07:39pm)
Amúgy TA az ilyen LoL hero de hát ez van.
szerintem a huskar meg a traxex ilyen inkább.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
213
214
215
216
217
4683
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact