d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev12132142152162174683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Nov 18 2012 10:47am
Quote (SummertimeClothes @ 18 Nov 2012 16:36)
rici meg farki adott el ilyen ingame itemeket amiknek semmi haszna csak a kinezetet valtoztatjak fgert, nem?


passzolok, nem is tudtam, hogy van ilyen funkció a gémben
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 18 2012 10:48am
Quote (Nerz8 @ Nov 18 2012 05:35pm)
wat


majd legalabb a kalapokbol amiket kapsz jatek utan osszeszeded a szivarvanyt
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Nov 18 2012 10:49am
Quote (Karan2_Returned @ 18 Nov 2012 16:48)
majd legalabb a kalapokbol amiket kapsz jatek utan osszeszeded a szivarvanyt


így már világos
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 19 2012 11:32am
elég undormány ez a Templar assasin
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 19 2012 11:33am
Quote (Ghostmasterq @ 19 Nov 2012 18:32)
elég undormány ez a Templar assasin


mod
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 19 2012 11:37am
Quote (Rawen @ 19 Nov 2012 18:33)
mod


nope, kb. most először voltam vele, és tökre bejött :D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 19 2012 11:39am
Quote (Ghostmasterq @ 19 Nov 2012 18:37)
nope, kb. most először voltam vele, és tökre bejött :D


Amúgy TA az ilyen LoL hero de hát ez van.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 19 2012 11:40am
Quote (Rawen @ 19 Nov 2012 18:39)
Amúgy TA az ilyen LoL hero de hát ez van.


miért :(
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 19 2012 11:44am
Quote (Ghostmasterq @ 19 Nov 2012 18:40)
miért :(


Mert imba szemét low cdvel mindenen és kb semmi büntetést nem érzékelsz abból, ha valamit rosszkor nyomsz el/rosszul csinálsz.
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Nov 19 2012 11:53am
Quote (Rawen @ Nov 19 2012 07:39pm)
Amúgy TA az ilyen LoL hero de hát ez van.


szerintem a huskar meg a traxex ilyen inkább.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12132142152162174683Next
Add Reply New Topic New Poll