Hat dunno, en meg mindent lejegyzeteltem mindig es egy olyan targy, amibol mondjuk heten volt 4-6 oram, (szoval 4-6x1,5 oras orak, nem 45 perc ofc), abbol siman megtelt minimum 1 fuzet jegyzettel es _KURVAJO_ volt. Ameddig jegyzetelsz, figyelsz. Azt irod le, amit nem ertesz, hozza tartozo abrakat, stb stb. Cserebe siman meglettek a targyak ugy, hogy kb 2szer elolvastam a jegyzetem tanulas keppen, de inkabb egyszer. (miertvagyokilyenjo), esetleg hozza'magoltam' a szaraz adatokat, amin nincs mit erteni, megmertek, annyi, magold be.
Azok a targyak, amibol nem csinaltam (regen se, meg masik egyetemen) normalis jegyzetet, tiszta szopasok voltak es kurvasok orat elvett, hogy rendesen felkeszuljek a vizsgara/zhra. Amikor meg raszoktam arra, hogy normalisan jegyzetelek, onnantol rohadtul nem ertettem azokat az embereket, akik magyarazzak, hogy napokat keszulnek.
