d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1213214215216217327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 29 2014 03:15pm
Quote (RRC @ 29 Dec 2014 23:14)
fAcEboOk


nope

//megvan, skype miatt.
Beszéltünk mi valaha egymással azon? Vagy hogy kerülsz fel nekem?
Azért toltad ki az etltét, hogy felhaxolhasd magad a listámra, mi?

This post was edited by CyberPunk666 on Dec 29 2014 03:19pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 29 2014 03:28pm
Quote (NerfHydraDPS @ 29 Dec 2014 18:52)
én meg nemtudom miért jegyzeteltem minden órán amikor bele se fogok nézni az olyan tárgyaknál ahol van könyv/kidolgozott jegyzet :wacko:


amúgy ezzel a jelenséggel én is találkoztam az előbb

csomó füzetemben ilyen 2 oldal van megkezdve, aztán rájöttem hogy jegyzetből tolja

mennyi feleslegesen kivágott fa ;(

Quote (CyberPunk666 @ 29 Dec 2014 22:15)
nope

//megvan, skype miatt.
Beszéltünk mi valaha egymással azon? Vagy hogy kerülsz fel nekem?
Azért toltad ki az etltét, hogy felhaxolhasd magad a listámra, mi?


egész nap skypeon lógok, facebookot még csak chatre se használom csak nagyon elvétve
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Dec 29 2014 03:36pm
Quote (Anarkin @ 29 Dec 2014 22:28)
amúgy ezzel a jelenséggel én is találkoztam az előbb

csomó füzetemben ilyen 2 oldal van megkezdve, aztán rájöttem hogy jegyzetből tolja

mennyi feleslegesen kivágott fa ;(



egész nap skypeon lógok, facebookot még csak chatre se használom csak nagyon elvétve


meg ilyen szakon amilyenre én is járok talán érdemesebb is inkább csak figyelni, mint másfél órán keresztül jegyzetelni
ezzel csak az a probléma, hogy nincs pofám egyáltalán nem írni semmit, még rosszra gondol a tanár megjegyez magának vizsgára etc nem hiányzik

majd valami köztes megoldás kell
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 29 2014 03:41pm
Quote (NerfHydraDPS @ 29 Dec 2014 22:36)
meg ilyen szakon amilyenre én is járok talán érdemesebb is inkább csak figyelni, mint másfél órán keresztül jegyzetelni
ezzel csak az a probléma, hogy nincs pofám egyáltalán nem írni semmit, még rosszra gondol a tanár megjegyez magának vizsgára etc nem hiányzik

majd valami köztes megoldás kell


beviszed laptopot
felnyitod, neha potyogsz valamit, egyebkent meg figyelsz gg
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Dec 29 2014 03:47pm
Quote (Cpt_Ghost @ 29 Dec 2014 22:41)
beviszed laptopot
felnyitod, neha potyogsz valamit, egyebkent meg figyelsz gg


itt már a laptopért csúnyán néznének rám szerintem :D

konkrétan 0 embernél láttam eddig, először fura is volt

This post was edited by NerfHydraDPS on Dec 29 2014 03:48pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 29 2014 03:50pm
Quote (NerfHydraDPS @ 29 Dec 2014 22:47)
itt már a laptopért csúnyán néznének rám szerintem :D

konkrétan 0 embernél láttam eddig, először fura is volt


először én se láttam csak 1-2 embernél, nem is vittem
de aztán leszartam, sokkal jobb laptoppal jegyzetelni, ha nem kell rajzolgatni
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 29 2014 04:20pm
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 29 2014 10:50pm)
először én se láttam csak 1-2 embernél, nem is vittem
de aztán leszartam, sokkal jobb laptoppal jegyzetelni, ha nem kell rajzolgatni


Én midnig vittem de sosem volt mit irni szal fuckit
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Dec 29 2014 04:22pm
Tisztelt Hallgató!
Tájékoztatjuk, hogy a 'TMBG0113-Algebra' tárgyhoz tartozó Gyakorlati jegy eredményére Közepes (3) (Bejegyzés dátuma: 2014.12.29.) lett beírva 2014.12.29. napon!
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 30 2014 01:25am
Hat dunno, en meg mindent lejegyzeteltem mindig es egy olyan targy, amibol mondjuk heten volt 4-6 oram, (szoval 4-6x1,5 oras orak, nem 45 perc ofc), abbol siman megtelt minimum 1 fuzet jegyzettel es _KURVAJO_ volt. Ameddig jegyzetelsz, figyelsz. Azt irod le, amit nem ertesz, hozza tartozo abrakat, stb stb. Cserebe siman meglettek a targyak ugy, hogy kb 2szer elolvastam a jegyzetem tanulas keppen, de inkabb egyszer. (miertvagyokilyenjo), esetleg hozza'magoltam' a szaraz adatokat, amin nincs mit erteni, megmertek, annyi, magold be.

Azok a targyak, amibol nem csinaltam (regen se, meg masik egyetemen) normalis jegyzetet, tiszta szopasok voltak es kurvasok orat elvett, hogy rendesen felkeszuljek a vizsgara/zhra. Amikor meg raszoktam arra, hogy normalisan jegyzetelek, onnantol rohadtul nem ertettem azokat az embereket, akik magyarazzak, hogy napokat keszulnek. ^_^
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 30 2014 03:34am
Quote (Baleee @ 30 Dec 2014 09:25)
(szoval 4-6x1,5 oras orak, nem 45 perc ofc)


Nálunk a tanárok nagy része, ha több órás az előadás / gyakorlat, akkor úgy tartja az órát, hogy "nem tartunk szünetet és annyival előbb befejezzük", aztán meg nem tartunk szünetet és még az óra utániba is belelóg.
Volt olyan is aki mindig elkezdte az óra előtti szünetben és utána is úgy kellett lelőni, hogy már kezdődik a következő óra. Az utánunk lévő tanár akinek ott volt órája már a negyedik héttől előbb jött az órájára, hogy órakezdésre ki tudja zavarni :D

Quote (Baleee @ 30 Dec 2014 09:25)
Hat dunno, en meg mindent lejegyzeteltem mindig


Én a tárgy tartalmától függően jegyzetelek vagy nem. Van olyan tárgy, ahol akkor is ha van könyv meg diasor. Meg van ahol semmi nincs és nem jegyzetelek, majd beszerzek valamit.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1213214215216217327Next
Add Reply New Topic New Poll