d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1213621372138213921404114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 4 2012 05:17am
Quote (RRC @ Jul 4 2012 11:06am)
Makkertest venné


Quote (LehetHogyTokreUjVagyokDeNemBizti @ Jul 4 2012 11:05am)
akik wowplayer az minek venné meg ezt?

/e de jó a fogalmazásom megint


jólvanna, lényeg, hogy elhanyagolják az emberek a wowot a d3vel szemben :(


inkább mondjátok meg, hogy milyen skillekkel menjek a3ba farmolni wizarddal

This post was edited by Makkertest on Jul 4 2012 05:17am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 4 2012 05:21am
Quote (Makkertest @ 4 Jul 2012 13:17)
jólvanna, lényeg, hogy elhanyagolják az emberek a wowot a d3vel szemben :(


inkább mondjátok meg, hogy milyen skillekkel menjek a3ba farmolni wizarddal


d3vel?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 4 2012 05:22am
Quote (CyberPunk666 @ Jul 4 2012 11:21am)
d3vel?


three-vel


még pár éve egy szaktársam mondta, hogy ő már nagyon várja a dí trít :oo mondom az mi a fasz elkezdi nem ismerem a diablot?! lol

This post was edited by Senee on Jul 4 2012 05:23am
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jul 4 2012 05:41am
Quote (Senee @ Jul 4 2012 12:22pm)
three-vel


még pár éve egy szaktársam mondta, hogy ő már nagyon várja a dí trít :oo mondom az mi a fasz elkezdi nem ismerem a diablot?! lol


déháromvel
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jul 4 2012 05:41am
esetleg van valaki, aki nagyon unatkozik, s lenne kedve húzni engem?:D nagyon hálás lennék
hell act3 arraeat crater lvl 1-2 + azmo előtti placcot kéne kipucolni
1 run 10 perc és kb 2 szintet fejlődök tőle szerintem (most vagyok lvl 51)
Member
Posts: 952
Joined: Feb 1 2012
Gold: 0.00
Jul 4 2012 05:44am
Quote (farki @ Jul 4 2012 12:41pm)
esetleg van valaki, aki nagyon unatkozik, s lenne kedve húzni engem?:D nagyon hálás lennék
hell act3 arraeat crater lvl 1-2 + azmo előtti placcot kéne kipucolni
1 run 10 perc és kb 2 szintet fejlődök tőle szerintem (most vagyok lvl 51)


i can help bro, tesco dh-m van talán elbirja a hell fokozatot :)
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 4 2012 05:45am
Quote (iceblade777 @ 4 Jul 2012 13:44)
i can help bro, tesco dh-m van talán elbirja a hell fokozatot :)


nekem is tescos dhm van és nevetségesen erős.
Member
Posts: 952
Joined: Feb 1 2012
Gold: 0.00
Jul 4 2012 05:47am
Quote (CyberPunk666 @ Jul 4 2012 12:45pm)
nekem is tescos dhm van és nevetségesen erős.


tudom csak ugy poénból irtam alig költöttem rá valamit és 75k dps megvan vele, act1 - 2t farmolgatom vele aztán majd meglátom mennyi gold jön össze
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jul 4 2012 05:48am
Quote (iceblade777 @ 4 Jul 2012 12:44)
i can help bro, tesco dh-m van talán elbirja a hell fokozatot :)


farki#1597
<3
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 4 2012 06:52am
ha veszek igg goldot azt hol küldi el?

nem tradeltem még d3-ban
Go Back To Magyar Topic List
Prev1213621372138213921404114Next
Closed New Topic New Poll