Quote (RRC @ Jul 4 2012 11:06am)
Makkertest venné
Quote (LehetHogyTokreUjVagyokDeNemBizti @ Jul 4 2012 11:05am)
akik wowplayer az minek venné meg ezt?
/e de jó a fogalmazásom megint
jólvanna, lényeg, hogy elhanyagolják az emberek a wowot a d3vel szemben

inkább mondjátok meg, hogy milyen skillekkel menjek a3ba farmolni wizarddal
This post was edited by Makkertest on Jul 4 2012 05:17am