Quote (H4xooR @ 4 Jul 2012 10:50)
lehetne már szerver,60 akarok lenni a barbommal. inb4 majd aztán ah nem lesz, és nem tudom felgearelni :c
btw én 60 lettem tegnap a dhmmal és nincs azóta ah

már inferno act2ben ölök vele, valami pofátlanul erős karakter... Még lófasz cucca sincsen, és viszi act2-t, egyedül a reflect damage ami nagyon megbasz. Kicsit op a karakter.