d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1213321342135213621374114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 4 2012 02:24am
Quote (MSZP @ Jul 4 2012 08:23am)
Neked mennyit sebez a wizzed ?


35k
Member
Posts: 101
Joined: Jun 6 2012
Gold: 120.00
Jul 4 2012 02:25am
Quote (Makkertest @ Jul 4 2012 10:24am)
35k


Es az elég a2höz ? Ja meg a2ben mit lehet mfelni ??
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 4 2012 02:25am
Quote (MSZP @ Jul 4 2012 08:25am)
Es az elég a2höz ? Ja meg a2ben mit lehet mfelni ??


A1ben mfelek, pedig nem ott kéne :(
Buchert indítok, Fieldsben megkeresem a 2 elite pakkot meg a goblint, majd megyek bucherre. 1-3 ilvl 63 cucc szokott esni csak

This post was edited by Makkertest on Jul 4 2012 02:27am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 4 2012 02:40am
Quote (MSZP @ 4 Jul 2012 09:25)
Es az elég a2höz ? Ja meg a2ben mit lehet mfelni ??


viszi a2t is az a dmg
en amig wizzel voltam magdat runoltam jo sokat
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jul 4 2012 02:42am
Quote (MSZP @ Jul 4 2012 09:25am)
Es az elég a2höz ? Ja meg a2ben mit lehet mfelni ??


35k dmg eleg act3ba is, legalabbis en gecijol haladtam kb annyi dammal.
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jul 4 2012 02:50am
lehetne már szerver,60 akarok lenni a barbommal. inb4 majd aztán ah nem lesz, és nem tudom felgearelni :c
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 4 2012 02:51am
Quote (H4xooR @ 4 Jul 2012 09:50)
lehetne már szerver,60 akarok lenni a barbommal. inb4 majd aztán ah nem lesz, és nem tudom felgearelni :c


meaintenance elott par perccel mar volt AH
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 19.11
Jul 4 2012 02:54am
Quote (H4xooR @ 4 Jul 2012 09:50)
lehetne már szerver,60 akarok lenni a barbommal. inb4 majd aztán ah nem lesz, és nem tudom felgearelni :c


pont barb itemek estek legutobb 130 stv vit meg psy res [ asd ] 74 all res shoulder pl :D

Quote (Moonflow @ 4 Jul 2012 09:51)
meaintenance elott par perccel mar volt AH


jaja.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 4 2012 02:58am
Quote (H4xooR @ 4 Jul 2012 10:50)
lehetne már szerver,60 akarok lenni a barbommal. inb4 majd aztán ah nem lesz, és nem tudom felgearelni :c


btw én 60 lettem tegnap a dhmmal és nincs azóta ah :D

már inferno act2ben ölök vele, valami pofátlanul erős karakter... Még lófasz cucca sincsen, és viszi act2-t, egyedül a reflect damage ami nagyon megbasz. Kicsit op a karakter.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 19.11
Jul 4 2012 03:04am
van szerver
Go Back To Magyar Topic List
Prev1213321342135213621374114Next
Closed New Topic New Poll