d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1213221332134213521364114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Jul 3 2012 05:05pm
Quote (InfamousMythos @ 3 Jul 2012 23:49)
meg a kutyad is
ha nincs kutyad akkor is


:rofl:
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 3 2012 05:17pm
Quote (farki @ Jul 3 2012 11:09pm)
amúgy ez tök poén
bideltem 1 kb 2 millát érő cuccra 150k-t
legutoljára nem emlékszem már mikor működött az AH, de akkor azt írta, hogy 15 óra van még hátra
remélem addig nem fog menni és akkor win

inb4 nem kapom meg az itemet de a goldom elveszik


tegnap én is így gondolkodtam
a 500ks licitemből valahogy 781k lett és én nyertem
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Jul 3 2012 06:31pm
behalás hogy még mindig nincs ah ^^
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 3 2012 06:34pm
Quote (Psyclon @ 4 Jul 2012 01:31)
behalás hogy még mindig nincs ah ^^


maintenance utanig nem is lesz imo
sot, szerintem addig tartjak majd most kikapcsolva a szervereket, amig nem fixaltak AH-t, addig nem is lesz game imo reggeltol
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Jul 3 2012 06:43pm
Quote (fahrii @ Jul 3 2012 07:25pm)
Havernak szeretnek osszerakni egy barbot, de nincs tul sok loveja.
1.4 mil a keret es az a cel h magabiztosan vigye inf a1et
Milyen cuccokat kene ratenni? Gondolom inkabb vitas allres cuccok kellenek.


jah, minél betonabb legyen, dam meg inkabb weaponből legyen, str nem sok kell az armorokra act1hez
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Jul 3 2012 06:43pm
Quote (Moonflow @ 4 Jul 2012 01:34)
maintenance utanig nem is lesz imo
sot, szerintem addig tartjak majd most kikapcsolva a szervereket, amig nem fixaltak AH-t, addig nem is lesz game imo reggeltol


oO micsoda lesz?
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 3 2012 07:20pm
Quote (Psyclon @ 4 Jul 2012 01:43)
oO micsoda lesz?


a szokasos keddi maintenance...
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Jul 4 2012 02:21am
tegnap csináltam hajnalban 3 mf runt a3-ban. Valamit fix hogy csináltak droppal, mert vagy 15 ilvl63 item esett. Habár egyiknél majdnem leszoptam magam xD xbow 7xx dps 250 vit és dex xD
Jó lesz ez. Soloban mintha jobb itemek esnének oO [ vagyishát több ilvl 63 ]
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 4 2012 02:23am
Quote (Psyclon @ Jul 4 2012 08:21am)
tegnap csináltam hajnalban 3 mf runt a3-ban. Valamit fix hogy csináltak droppal, mert vagy 15 ilvl63 item esett. Habár egyiknél majdnem leszoptam magam xD xbow 7xx dps 250 vit és dex xD
Jó lesz ez. Soloban mintha jobb itemek esnének oO [ vagyishát több ilvl 63 ]


true dat, nincs sok magicfindem, de ketten mentünk haverral és 2 legendary is esett... Persze mind2 egy fos :D
Member
Posts: 101
Joined: Jun 6 2012
Gold: 120.00
Jul 4 2012 02:23am
Quote (Makkertest @ Jul 4 2012 10:23am)
true dat, nincs sok magicfindem, de ketten mentünk haverral és 2 legendary is esett... Persze mind2 egy fos :D


Neked mennyit sebez a wizzed ?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1213221332134213521364114Next
Closed New Topic New Poll