d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1213121322133213421354114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 3 2012 03:31pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 3 Jul 2012 23:31)
meg mindig nincs ah?


nincs
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jul 3 2012 03:32pm
valaki megölné nekem night diablot pls? :3
Member
Posts: 3,262
Joined: Feb 6 2010
Gold: 0.00
Jul 3 2012 03:36pm
Quote (farki @ Jul 3 2012 10:32pm)
valaki megölné nekem night diablot pls? :3


segítek szívesen Tevagyaz#2977
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jul 3 2012 03:43pm
Quote (Yvorii @ 3 Jul 2012 22:36)
segítek szívesen Tevagyaz#2977


köszi szépen, de közben summertimeclothes segített
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 3 2012 03:56pm
megy már az ah? nem akarok csak ezért belogolni
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jul 3 2012 03:56pm
Quote (CyberPunk666 @ 3 Jul 2012 23:56)
megy már az ah? nem akarok csak ezért belogolni


nope.avi
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 3 2012 04:06pm
Quote (ecneB @ 3 Jul 2012 21:15)
http://1.imgland.net/MGr424.png

http://2.imgland.net/kUTDGH.png

http://3.imgland.net/RyGjRW.png


az a gyuru erdekelne, ha van ftd dobj pmet
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jul 3 2012 04:09pm
Quote (H4xooR @ 3 Jul 2012 22:56)
nope.avi


amúgy ez tök poén
bideltem 1 kb 2 millát érő cuccra 150k-t
legutoljára nem emlékszem már mikor működött az AH, de akkor azt írta, hogy 15 óra van még hátra
remélem addig nem fog menni és akkor win

inb4 nem kapom meg az itemet de a goldom elveszik
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 3 2012 04:13pm
Quote (farki @ 4 Jul 2012 00:09)
amúgy ez tök poén
bideltem 1 kb 2 millát érő cuccra 150k-t
legutoljára nem emlékszem már mikor működött az AH, de akkor azt írta, hogy 15 óra van még hátra
remélem addig nem fog menni és akkor win

inb4 nem kapom meg az itemet de a goldom elveszik


elveszik a gold háromszorosát, törlik a karaktered és megerőszakolják a családod
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Jul 3 2012 04:49pm
Quote (josheide @ 4 Jul 2012 00:13)
elveszik a gold háromszorosát, törlik a karaktered és megerőszakolják a családod


meg a kutyad is
ha nincs kutyad akkor is
Go Back To Magyar Topic List
Prev1213121322133213421354114Next
Closed New Topic New Poll