d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1212213214215216473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 24 2021 09:50am
Quote (Anarkin @ Oct 24 2021 05:47pm)
9/29/2021, 3:00:00 AM Sent -175.00 (4,855.00 -> 4,680.00) to XXX (50,289.10 -> 50,464.10) hellrush
9/29/2021, 1:15:50 AM Sent -80.00 (4,975.00 -> 4,895.00) to YYY (6,450.00 -> 6,530.00) thx

porszívó
végig porszívóztam

elég hamar beütött a szokásos stílus btw


:]
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Oct 24 2021 09:52am
Quote (-joey- @ Oct 24 2021 05:49pm)
Magyarázd már meg, hogy ha nem a te killed, nem a te MF-ed, akkor mégis mi a kibaszott faszért ugrasz rá a dropra?
Segítek: azért, mert egy cigány vagy. End of story.


Mert fizetek a killekért sok pénzt. Hrhez meg nem kell mf
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 24 2021 09:52am
Quote (-joey- @ 24 Oct 2021 23:49)
Magyarázd már meg, hogy ha nem a te killed, nem a te MF-ed, akkor mégis mi a kibaszott faszért ugrasz rá a dropra?
Segítek: azért, mert egy cigány vagy. End of story.


Magyarazd mar meg, hogy ha nem te csiszoltad, nem te faragtad, akkor megis mi a kibaszott faszert ulsz ra a szekre amit az asztalos csinalt?
Segitek: azert, mert egy cigany vagy. End of story.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 24 2021 09:52am
Quote (netket @ Oct 24 2021 05:52pm)
Mert fizetek a killekért sok pénzt. Hrhez meg nem kell mf


Nem a killért fizetsz, hanem azért, hogy taxizzák a seggedet.

Quote (Smat @ Oct 24 2021 05:52pm)
Magyarazd mar meg, hogy ha nem te csiszoltad, nem te faragtad, akkor megis mi a kibaszott faszert ulsz ra a szekre amit az asztalos csinalt?
Segitek: azert, mert egy cigany vagy. End of story.


Kurva szar példák, de ne hagyd abba. :]

This post was edited by -joey- on Oct 24 2021 09:53am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 24 2021 09:53am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 24 Oct 2021 23:48)
gecijok a peldak sracok


Csak en peldalozok de azert ko$z te$$.
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Oct 24 2021 09:54am
Quote (-joey- @ Oct 24 2021 05:52pm)
Nem a killért fizetsz, hanem azért, hogy taxizzák a seggedet.


A másik ember pedig nem azért van ott az én gamemben, mert mfeljen meg mobokat öljön hanem azért mert én fizetek neki hogy ott legyen. Ne vegyen fel semmit, annyi a profitja amit én kifizetek a rushért és amúgy takarodjon.

Tessék, énis tudok ilyet
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 24 2021 09:54am
Quote (netket @ Oct 24 2021 05:54pm)
A másik ember pedig nem azért van ott az én gamemben, mert mfeljen meg mobokat öljön hanem azért mert én fizetek neki hogy ott legyen. Ne vegyen fel semmit, annyi a profitja amit én kifizetek a rushért és amúgy takarodjon.

Tessék, énis tudok ilyet


Sok sikert a játékhoz! :)
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 24 2021 09:55am
Quote (netket @ Oct 24 2021 05:24pm)
akkor ha 10 fgt fizetsz/csrun akkor ha kiesik az orrod előtt 1 ber akkoris odaadod annak aki abból profitál hogy téged húz? tegyük fel hogy nem volt előre megbeszélve semmi. mert ez egy az egyben ugyanaz a szituáció, és ha fizetek a csrunért vagy a baalrunért akkor kurvára nemfogom odaadni a lootot annak aki csinálja a servicet, kivéve ha az elején megállapodtunk hogy ez csak 5fg és azért olcsó mert övé a loot

az más kérdés hogyha rusholnak akkor pont leszarom a lootot és kb afkolok miközben streamet nézek. de ha véletlenül otthagyna 1 hr-t mer nem veszi észre akkor nem szólnék neki hogy hé tesó ezt itthagytad tessék, igaz hogy 100 fgt lehúzol rólam de még eztis megkapod


ja és amúgy még mindig várok a smiter gearre amit megígértél just sayin :)


Ott mindig levan fektetve kie a loot

Nalam ez ugymegy h a hostere, de 2 keprenyovel lemaradva en megyek es felveszem ami kell, itt hagyta cso.

Am azert nem adtam mert utana lattam keson irtam es megvettel mindent? Ha kell akkor kedden odaadok mindent
Member
Posts: 9,665
Joined: Aug 14 2007
Gold: 9,052.50
Oct 24 2021 09:56am
diablo 2-ben az a tiéd amit felveszel. úgy kell rusholni, hogy a rushee még csak véletlenül se tudjon odapofátlankodni. ha gyorsabb volt nálad így jártál. :)
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Oct 24 2021 09:56am
Quote (-joey- @ Oct 24 2021 05:54pm)
Sok sikert a játékhoz! :)


több sikerem volt benne mint neked azis biztos a rengeteg sírást elnézve amit levágtál heteken át
Go Back To Magyar Topic List
Prev1212213214215216473Next
Add Reply New Topic New Poll