d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozós Történetek Topic
Prev1212213214215216532Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Mar 17 2016 04:03am
Quote (Senee @ Mar 17 2016 10:53am)
:XD

thx srácok, megpróbálkozom vele is h3h3

bejelöltem facebookon mert nem fogom a várost járkálni amiatt h hátha látom mégegyszer :xd
remélem nem veszi zokon



amúgy ja lehet az előbbi lány is azért mondta akkor most itt másodszorra, hogy nincs ideje mert nem ér rá szarakodni (most tényleg sokmindent csinál egyszerre), annyira meg nem jöttem be neki azért
mert elsőre azt mondta megbeszélhetjük de arra irtam h hagyjuk most meg mégis odamentem h de mégse lol na de ő már mind1 akkor :c


felrakhatnál valami kevésbé magábafordult sorozatgyilkos képet is facebookra profilnak :D
Member
Posts: 43,273
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 17 2016 04:07am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Mar 17 2016 10:03am)
felrakhatnál valami kevésbé magábafordult sorozatgyilkos képet is facebookra profilnak :D


igaz
meg akkor az utolsó 2 postomat is leszedem

gyorsan visszavontam a bejelölést, otthon csinalok jobb képet azt majd utána jelölöm inkább be
:XD
Member
Posts: 23,634
Joined: Jan 17 2010
Gold: 520.00
Mar 17 2016 04:07am
Quote (Senee @ Mar 17 2016 10:53am)
:XD

thx srácok, megpróbálkozom vele is h3h3

bejelöltem facebookon mert nem fogom a várost járkálni amiatt h hátha látom mégegyszer :xd
remélem nem veszi zokon



amúgy ja lehet az előbbi lány is azért mondta akkor most itt másodszorra, hogy nincs ideje mert nem ér rá szarakodni (most tényleg sokmindent csinál egyszerre), annyira meg nem jöttem be neki azért
mert elsőre azt mondta megbeszélhetjük de arra irtam h hagyjuk most meg mégis odamentem h de mégse lol na de ő már mind1 akkor :c


sose próbálkozz 3x

nagyon maximum 2

így azt hiszik rohansz utánuk, desperatenek fogsz tűnni, az meg nem kell a kancáknak

Quote (Karan2_Returned @ Mar 17 2016 10:42am)
A nök utalnak iranyitani, fogd fel ugy hogy szivesseget teszel neki amikor te iranyitasz. Legjobb pelda amikor megkerdezi a csaj hogy mit szeretnel enni. Sokan ravagjak hogy mindegy, de ha a csaj maga dönti el, es esetleg nem azt akartal enni, vagy nem izlik akkor amiatt rosszul erzi magat. Viszont ha ravagod hogy szart rizzsel, akkor örül hogy kedvesseget tehed neked, az meg mar nem annyira fontos hogy tenyleg izlik-e.


ez kurva nagy faszság.

nők kurvára imádnak irányítani, megszabni mindent főleg early amikor először találkozgattok. ezzel tesztelnek hogy papucs vagy-e vagy férfiállat akivel párosodni akarnak. ha nem te irányítasz, átadod a nőnek, az meg kurvára őrületbe fog kergetni, vagy semmibe nézni, mert nem te hordod a gatyát. a nőknek az kell amit nehezen tudnak megszerezni. ha te kézenfekvő pincsi vagy, fasznak se fogsz kelleni.



amit te írtál az érvényes a waifukra

This post was edited by TrollBoss on Mar 17 2016 04:10am
Member
Posts: 43,273
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 17 2016 04:13am
én azért hiszek benne, hogy valamennyi jófejség kell
meg az nem is én lennék igazából ha nem akarnék a kedvére tenni meg úgy csinálni, hogy neki jó legyen

de végülis ha szeret(ne) majd akkor nem kihasználja hanem értékeli és ő is így tesz, nem?!vagy idk

lehet amúgy inkább csak szednem kéne a xanaxot amíg elmúlik a tavasz és mehet minden a régi kerékvágásban :XD
Member
Posts: 23,634
Joined: Jan 17 2010
Gold: 520.00
Mar 17 2016 04:14am
Quote (Senee @ Mar 17 2016 11:13am)
én azért hiszek benne, hogy valamennyi jófejség kell
meg az nem is én lennék igazából ha nem akarnék a kedvére tenni meg úgy csinálni, hogy neki jó legyen

de végülis ha szeret(ne) majd akkor nem kihasználja hanem értékeli és ő is így tesz, nem?!vagy idk

lehet amúgy inkább csak szednem kéne a xanaxot amíg elmúlik a tavasz és mehet minden a régi kerékvágásban :XD


ha nagyon jófejeskedsz vele, úgy friendzonel a faszba, hogy csak úgy fütyül
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Mar 17 2016 04:25am
Quote (Senee @ Mar 17 2016 11:13am)
én azért hiszek benne, hogy valamennyi jófejség kell
meg az nem is én lennék igazából ha nem akarnék a kedvére tenni meg úgy csinálni, hogy neki jó legyen

de végülis ha szeret(ne) majd akkor nem kihasználja hanem értékeli és ő is így tesz, nem?!vagy idk

lehet amúgy inkább csak szednem kéne a xanaxot amíg elmúlik a tavasz és mehet minden a régi kerékvágásban :XD


kell persze, de meg kell találni az egyensúlyt
nem szabad nagyon kedveskedni meg aranyosan viselkedni mert akkor nem fog férfiként kezelni / vagy csak barátként
legyél udvarias, tisztelettudó, segítőkész, ennyi pont elég
de a magabiztosság és a határozottság a legfontosabb és hogy lássa, kurvára elvagy te nélküle is, nem halsz bele ha nemet mond, de mégis szeretnéd megismerni közelebbről

/e ha van kedved a képeket magadról majd küldd el facebookon vagy itt pmben, válasszuk ki melyik a legsexybb :D

This post was edited by XxPiTyUkAxX on Mar 17 2016 04:26am
Member
Posts: 54,994
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,280.00
Mar 17 2016 05:19am
Quote (Senee @ 17 Mar 2016 10:25)
tudom hogy hívják, mikor ügyfélként itt volt megjegyeztem
azóta már csináltam is róla wow-ban egy karaktert
:DDDDD


ennyire fontos nekik amúgy, hogy én irányítsak? mármint, hogy én mondjak időt/helyet
inkább az kell nekik h diktáljak mint h jófej legyek :s


vagy az nem jó h megkérdezem mikor szabad egy délutánja viszont a helyet én mondom
és akkor jofej is voltam meg dirigáltam is


A lanyok nagyreszenel igen. Azoknal akiknel nem, azok meg ugyis out of your league.
Member
Posts: 31,242
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Mar 17 2016 05:26am
Quote (josheide @ Mar 17 2016 12:19pm)
A lanyok nagyreszenel igen. Azoknal akiknel nem, azok meg ugyis out of your league.



Mibol gondolod? Szerintem mindenfele lanyban van mindenfele szemelyisegu, siman talalna amugy egy csajt senee aki hordana a nadragot, kolat es szopast hozna neki reggelire a wow melle, csak nem biztos hogy olyan szep lesz mint amit o elvar
Member
Posts: 54,994
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,280.00
Mar 17 2016 05:39am
Quote (anyd @ 17 Mar 2016 12:26)
Mibol gondolod? Szerintem mindenfele lanyban van mindenfele szemelyisegu, siman talalna amugy egy csajt senee aki hordana a nadragot, kolat es szopast hozna neki reggelire a wow melle, csak nem biztos hogy olyan szep lesz mint amit o elvar


Altalaban a lanyok akik ilyen magabiztosak azok

1., intelligensek
2., vonzoak
3., mindketto

Egyik esetben sem adnek sok eselyt Karcsinak :(
Member
Posts: 43,273
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 17 2016 05:41am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Mar 17 2016 10:25am)
kell persze, de meg kell találni az egyensúlyt
nem szabad nagyon kedveskedni meg aranyosan viselkedni mert akkor nem fog férfiként kezelni / vagy csak barátként
legyél udvarias, tisztelettudó, segítőkész, ennyi pont elég
de a magabiztosság és a határozottság a legfontosabb és hogy lássa, kurvára elvagy te nélküle is, nem halsz bele ha nemet mond, de mégis szeretnéd megismerni közelebbről

/e ha van kedved a képeket magadról majd küldd el facebookon vagy itt pmben, válasszuk ki melyik a legsexybb :D


ty^ csinalok majd par ujat de a régiek közt is van jó (csak azok 6 évesek lól)


Quote (anyd @ Mar 17 2016 11:26am)
Mibol gondolod? Szerintem mindenfele lanyban van mindenfele szemelyisegu, siman talalna amugy egy csajt senee aki hordana a nadragot, kolat es szopast hozna neki reggelire a wow melle, csak nem biztos hogy olyan szep lesz mint amit o elvar


mondjuk azért a nadrágot ne hordja, nem nagyon szeretem ha dirigálnak
de ne nekem kelljen megmondani mindent, legyen véleménye, fejezze ki mit szeretne
viszont tárgyalóképes formában ha esetleg úgy van etc
ja meg szép is legyen
lehet túl magasak az én elvárásaim is... és akkor emellé még failkodok is
namind1
de csúnya akkor sem kell
meg magas se


Quote (josheide @ Mar 17 2016 11:39am)
Altalaban a lanyok akik ilyen magabiztosak azok

1., intelligensek
2., vonzoak
3., mindketto

Egyik esetben sem adnek sok eselyt Karcsinak :(

ebben is van valami btw

Emma se ír vissza már több éve
:C
:XD

This post was edited by Senee on Mar 17 2016 05:42am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1212213214215216532Next
Add Reply New Topic New Poll