d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1212213214215216327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Dec 19 2014 11:13am
tfw 4es római jog
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 19 2014 11:15am
Quote (NerfHydraDPS @ 19 Dec 2014 18:13)
tfw 4es római jog


not bad
Member
Posts: 44,286
Joined: Oct 4 2008
Gold: 306,730.65
Trader: Trusted
Dec 21 2014 07:12am
a 'GTOR1S0MEMT-Gazdaságtörténet' tárgyhoz tartozó
'VKENAVEMVE01' kódú kurzushoz
'Írásbeli' típusú vizsgára (2014.12.16.)
'Jeles (5)' eredmény lett beírva a 2014.12.21. időpontban!
Módosító:


:D
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 29 2014 10:03am
elkezdtem elővenni a füzeteimet záróvizsga miatt

- matek füzet -> gondosan oszloposan rendezem, tantárgy szerint időrendbe, etc
- prog füzet -> bebaszom a sarokba
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Dec 29 2014 10:12am
Quote (Anarkin @ 29 Dec 2014 17:03)
elkezdtem elővenni a füzeteimet záróvizsga miatt

- matek füzet -> gondosan oszloposan rendezem, tantárgy szerint időrendbe, etc
- prog füzet -> bebaszom a sarokba


:D
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 29 2014 10:57am
Quote (NerfHydraDPS @ 29 Dec 2014 17:12)
:D


hullámokban jött rám a hányinger ahogy belelapoztam a 6 félév füzeteibe
még mindig nem múlt el teljesen
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Dec 29 2014 11:52am
Quote (Anarkin @ 29 Dec 2014 17:57)
hullámokban jött rám a hányinger ahogy belelapoztam a 6 félév füzeteibe
még mindig nem múlt el teljesen


én meg nemtudom miért jegyzeteltem minden órán amikor bele se fogok nézni az olyan tárgyaknál ahol van könyv/kidolgozott jegyzet :wacko:
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 29 2014 03:05pm
Quote (NerfHydraDPS @ 29 Dec 2014 18:52)
én meg nemtudom miért jegyzeteltem minden órán amikor bele se fogok nézni az olyan tárgyaknál ahol van könyv/kidolgozott jegyzet :wacko:


nem tom ezt hogy gondolják most pontosan

http://www.inf.elte.hu/karunkrol/szervezet/dekanihivatal/to/szigorlat_nagyprogram_zarovizsga/Zrvizsga/PTIBSc_zv_tetelek.pdf

1. tétel az két félév analízis

> leírtam 2 darab A4-es lapra :DDD vajon ez így ok? elvileg csak ilyen 10 percig kell tudni róla beszélni...
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 29 2014 03:10pm
Quote (Anarkin @ 29 Dec 2014 23:05)
nem tom ezt hogy gondolják most pontosan

http://www.inf.elte.hu/karunkrol/szervezet/dekanihivatal/to/szigorlat_nagyprogram_zarovizsga/Zrvizsga/PTIBSc_zv_tetelek.pdf

1. tétel az két félév analízis

> leírtam 2 darab A4-es lapra :DDD vajon ez így ok? elvileg csak ilyen 10 percig kell tudni róla beszélni...


fun fact:
Cauchy -> a csávóval egy napon van a születésnapunk, csak 198 év különbséggel, én 1987 ő meg 1789.


btw milyen helyen vagyunk mi ismerősök vagy bármi, hogy a telefonom kiírja, hogy holnap lesz a születésnapod? tudtommal sehol...

This post was edited by CyberPunk666 on Dec 29 2014 03:11pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 29 2014 03:14pm
Quote (CyberPunk666 @ 29 Dec 2014 23:10)
fun fact:
Cauchy -> a csávóval egy napon van a születésnapunk, csak 198 év különbséggel, én 1987 ő meg 1789.


btw milyen helyen vagyunk mi ismerősök vagy bármi, hogy a telefonom kiírja, hogy holnap lesz a születésnapod? tudtommal sehol...


fAcEboOk
Go Back To Magyar Topic List
Prev1212213214215216327Next
Add Reply New Topic New Poll