d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1212821292130213121324114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jul 3 2012 11:22am
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 3 2012 11:23am
Quote (SummertimeClothes @ Jul 3 2012 06:12pm)
>jatek
>implying jatszol


szerintem 10 mobnál többet nem ölt meg :D
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jul 3 2012 11:25am
Quote (szabika @ Jul 3 2012 05:23pm)
szerintem 10 mobnál többet nem ölt meg :D


annál többet nemis érdemes ezzel a szarral imo
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 3 2012 11:25am
Havernak szeretnek osszerakni egy barbot, de nincs tul sok loveja.
1.4 mil a keret es az a cel h magabiztosan vigye inf a1et
Milyen cuccokat kene ratenni? Gondolom inkabb vitas allres cuccok kellenek.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 3 2012 11:27am
Quote (rapiddani @ Jul 3 2012 06:25pm)
annál többet nemis érdemes ezzel a szarral imo


dat, amugymeg csinaltam vagy 20-30 mfrunt (POK ES AZMO??) es inf diat is leöltem, és ennyi elég volt hogy rájöjjek hogy nincs értelme a játéknak
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 3 2012 11:27am
Quote (H4xooR @ 3 Jul 2012 19:22)
http://www.youtube.com/watch?v=UrLeWqyhWAE


vegigneztem de csak a kellemes hang miatt (no homo)
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 3 2012 11:27am
Quote (fahrii @ 3 Jul 2012 18:25)
Havernak szeretnek osszerakni egy barbot, de nincs tul sok loveja.
1.4 mil a keret es az a cel h magabiztosan vigye inf a1et
Milyen cuccokat kene ratenni? Gondolom inkabb vitas allres cuccok kellenek.


ha kevés a lóvéja, akkor miért barbot csinál?

btw allres, armor, vita, str.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 3 2012 11:29am
Quote (GoreKnight9 @ Jul 3 2012 06:27pm)
vegigneztem de csak a kellemes hang miatt (no homo)


szerintem kurva idegesítő ahogy beszél man
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jul 3 2012 11:30am
Quote (fahrii @ Jul 3 2012 06:25pm)
Havernak szeretnek osszerakni egy barbot, de nincs tul sok loveja.
1.4 mil a keret es az a cel h magabiztosan vigye inf a1et
Milyen cuccokat kene ratenni? Gondolom inkabb vitas allres cuccok kellenek.


a1-et minden szar viszi
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Jul 3 2012 11:35am
iso gut tank ghom killre :c
Go Back To Magyar Topic List
Prev1212821292130213121324114Next
Closed New Topic New Poll