d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1212521262127212821294114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 3 2012 05:57am
kk,
akartam venni radiant square topaz-t.. van 170-ert, probaltam venni. nem sikerult, error-t dobott..
megprobaltam meg 3x.. nem jo..
TFW vegen eszreveszed, hogy kozben vegig levonta a megfelelo osszeget.. (4x170k)
kinek, hova irjak?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 3 2012 05:59am
Quote (ecneB @ 3 Jul 2012 13:57)
kk,
akartam venni radiant square topaz-t.. van 170-ert, probaltam venni. nem sikerult, error-t dobott..
megprobaltam meg 3x.. nem jo..
TFW vegen eszreveszed, hogy kozben vegig levonta a megfelelo osszeget.. (4x170k)
kinek, hova irjak?


én ezt akkor játszottam el mikor 2000 lila material, 500 tomeot, 800 teart akartam venni egyik alkalommal (csak a nagyságrendeket mondom)

erre szerencse hogy az olcsóbbakkal kezdtem, mert 2x annyi tome-ot és teart adott be... aztán a lilával vártam amíg megjavul :D
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 3 2012 06:01am
Quote (ecneB @ Jul 3 2012 12:57pm)
kk,
akartam venni radiant square topaz-t.. van 170-ert, probaltam venni. nem sikerult, error-t dobott..
megprobaltam meg 3x.. nem jo..
TFW vegen eszreveszed, hogy kozben vegig levonta a megfelelo osszeget.. (4x170k)
kinek, hova irjak?


auctions completed
outbid refund
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Jul 3 2012 06:37am
Quote (szabika @ 3 Jul 2012 14:01)
auctions completed
outbid refund


nincs ott, most nekem is ez volt
Bence te visszakaptad mar?
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 3 2012 06:47am
Quote (fleSs @ Jul 3 2012 01:37pm)
nincs ott, most nekem is ez volt
Bence te visszakaptad mar?


akkor csuszas lesz
hajnalban én is kilogoltam, reggel már ott volt a zsé
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 3 2012 08:05am
Quote (fleSs @ 3 Jul 2012 14:37)
nincs ott, most nekem is ez volt
Bence te visszakaptad mar?


nope ^^
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jul 3 2012 09:10am
buzi ah fosláda
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 3 2012 09:46am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 3 2012 09:49am
Quote (Smat @ 3 Jul 2012 17:46)
http://img140.imageshack.us/img140/7663/klfsz.png


inb4 ifeel postol utánnad, hogy nézzétek mit vettem 1.4m-ért és adtam el 120m-ért
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 3 2012 10:03am
Quote (Cpt_Ghost @ 3 Jul 2012 16:49)
inb4 ifeel postol utánnad, hogy nézzétek mit vettem 1400-ért és adtam el 120m-ért


fix'd
Go Back To Magyar Topic List
Prev1212521262127212821294114Next
Closed New Topic New Poll