d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1211921202121212221234114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 2 2012 11:01am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 2 2012 11:02am
Quote (Moonflow @ Jul 2 2012 06:01pm)
http://www.youtube.com/watch?v=uOkY4LjBB5I


meghagyom másnak a lehetőséget hogy beírja
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Jul 2 2012 11:06am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 2 Jul 2012 19:02)
meghagyom másnak a lehetőséget hogy beírja

élek is a lehetőséggel thx
Oli homokos
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=19684632&f=129&p=424444475
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 2 2012 11:08am
Quote (Sup3RN0Va @ Jul 2 2012 06:06pm)


olivér owned jelet mutat. rape'd :)
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jul 2 2012 11:15am
Quote (Anarkin @ 2 Jul 2012 03:03)
akkor minden player fanatikus aki játszik egyetlen egy meccset/kört/játékot is, hiszen minden játékban..

- LOL és moba társai (vagy 'DOTA és moba társai' vagy 'HON és moba társai' -- sorrend nem számít -- csak hogy ne keltsem a feszkót a 3 játék playerei között, tanultam a legutóbbiból mikor 6 ember ugrott a "lol" szóra :rofl: ),
- SC2,
- (lényegében végignéztem minden játékot streamemben: minden más),
- even Tetris

..a játékidő 20-40 perc (inb4 6 pool into baneling bust), csak úgy mint itt (jó, most 40-50 perc egy tower-1-2-pók-azmo, de 1 hónapos a game..)

nemde?

de logikailag akkor így felmerül a kérdés, hogy Te mivagy.. majd mások válaszolnak, én nem akarok belebonyolódni személyeskedésbe :D
(magyarul ne szidd a casual playereket azzal, hogy egyes szám első személyben beszélsz az ő nevükben, mert ha az "körülményes és hosszadalmas", hogy játszani kell akkor ott más problémák vannak -- act1-en arányaiban véve jobb a drop mint act3-ban (gyorsabb és annyival nem kisebb a drop-rate) és az az act d2 nehézségű -- ezt akarod, nem? hogy ne kelljen csinálni semmit, csak összeessenek ha meglátod őket)

aranyos vagy, etc, de pont nem arról volt szó amiről Te beszélsz, azzal imo mindenki egyetért hogy (nem kicsit) a helyén van a rendszernek ez a része

progressről volt szó lvl 60 után.. egy ilyen +2-3 stat pontot további fejlődésnek időről időre tényleg jó lenne bevezetni, de én azt mondtam, hogy atm tudunk mást is csinálni, ezért nem kell még qq-zni miatta, ráérünk vele később


Eléggé félreértelmezted azt, amit írtam. Ráadásul sem a casual playereket nem szidtam, sem nem utaltam arra, hogy "ne kelljen csinálni semmit, csak összeessenek ha meglátod őket".

És hogy a kérdésedre is válaszoljak, én casual beállítottságú játékosnak tartom magam, aki át tud váltani fanatikus módba, ha van valami célja. (Ilyen volt D2-ben a hc lvl99, vagy most D3-ban az achik, megszereztem, amit csak tudtam eddig.)

Azt nem értem, hogy minek keverted bele az általad felsorolt játékokat, teljesen más stílusúak, tök értelmetlen az összehasonlítás.

ui: Ne hívj aranyosnak, csak ha nem vagy titokban nőnemű, különben félreértésekre adhat okot..
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 2 2012 11:19am
faszok
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jul 2 2012 11:27am
Quote (Moonflow @ 2 Jul 2012 19:19)
faszok


Szeretünk Oli.
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Jul 2 2012 11:33am
Quote (Moonflow @ 2 Jul 2012 19:19)
faszok


meg ilyenkor is csak a peniszekrol abrandozol?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 2 2012 11:43am
valaki nem akar jópénzért (értsd: igg) feltolni egy karit 60-ra? wizard, 1-2 nap alatt mondjuk

nem nekem kell, csak nem jspzik

This post was edited by Anarkin on Jul 2 2012 11:43am
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jul 2 2012 11:44am
Quote (Anarkin @ Jul 2 2012 06:43pm)
valaki nem akar jópénzért (értsd: igg) feltolni egy karit 60-ra? wizard, 1-2 nap alatt mondjuk

nem nekem kell, csak nem jspzik


Majd én, 20 ezer forint lesz.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1211921202121212221234114Next
Closed New Topic New Poll