Quote (CyberPunk666 @ 8 Apr 2013 12:04)
ismerek olyan nőt, aki gyorstüzelő és bizony vissza kell tartania, hogy ne legyen hamar. A nőknek sem olyan jó az oragzmus után fél órán keresztül csinálni, mintha inkább azután a fél óra után jutnának el a csúcsra.
En olyan csajjal is voltam aki elment es utánna csá.
Egyszerűen olyan érzékeny lett hogy nem bírta elviselni tovább a menetet.
De olyannal is amelyiknek ha a helyében lettem volna tuti szívinfarktust kaptam volna annyiszor ment el.
Jah amúgy ez hogy ki meddig bírja... Neki is ugyan annyi ideje van elmenni mint nekem. Problem?