Quote (Ghostmasterq @ 15 Nov 2012 18:56)
ezért az csak jó volt, hogy hetente beraktak 1-1 hőst
Ja noob friendly de én leszarom azokat, akik a dota2vel kezdték

Amúgy meg ha az átlagot nézed tavaly augusztus óta, biztos vagyok benne, hogy heti egynél nem jön ki több.