d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev12112122132142154683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 13 2012 02:26pm
De amúgy sem tudom, hogy gondolták Kurokyék, hogy ezeket a herokat adják mtwnek...Kuroky még mindig iszonyat buta.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 13 2012 06:11pm
Puppey végre streamelni fog.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 13 2012 06:13pm
ez dota vagy hon? nemtudom de röhögtem

Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 13 2012 06:13pm
Quote (anyd @ Nov 14 2012 12:13am)
ez dota vagy hon? nemtudom de röhögtem

http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/5831640_460s.jpg


dota
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 14 2012 08:36am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 15 2012 11:53am
azért szerintem ennyire nem kéne kapkodni a hősök bepakolását illetően
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 15 2012 11:54am
Quote (Ghostmasterq @ 15 Nov 2012 18:53)
azért szerintem ennyire nem kéne kapkodni a hősök bepakolását illetően


>implying ez gyors
Már rég kész van az összes csak portolni kell, ez nem lol, ahol hetente adják ki a pillanatok alatt összedobott szarokat.

This post was edited by Rawen on Nov 15 2012 11:54am
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Nov 15 2012 11:55am
Quote (Ghostmasterq @ 15 Nov 2012 19:53)
azért szerintem ennyire nem kéne kapkodni a hősök bepakolását illetően

slark modellje szar lett szerintem, van egy pár jó de a legtöbb szar
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 15 2012 11:56am
Quote (Rawen @ 15 Nov 2012 18:54)
>implying ez gyors
Már rég kész van az összes csak portolni kell, ez nem lol, ahol hetente dobálják a pillanatok alatt összedobott szarokat.


ezért az csak jó volt, hogy hetente beraktak 1-1 hőst
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 15 2012 11:59am
Quote (Ghostmasterq @ 15 Nov 2012 18:56)
ezért az csak jó volt, hogy hetente beraktak 1-1 hőst


Ja noob friendly de én leszarom azokat, akik a dota2vel kezdték :( Amúgy meg ha az átlagot nézed tavaly augusztus óta, biztos vagyok benne, hogy heti egynél nem jön ki több.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12112122132142154683Next
Add Reply New Topic New Poll