d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1211212213214215327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 18 2014 05:55pm
de nem is értem mit hitt

bemegy szoszi pacsizik a tanárral, és felajánlanak neki egy ötöst, de ő megelégszik szerényen egy hármassal? :DDDD
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 18 2014 06:04pm
Quote (josheide @ Dec 19 2014 12:36am)
Meg emlekszem is mikor irtad hogy a filozofia meglesz nem is kell bejarnod.


Hát mert ezt mondta a tanár, nem a fejemből pattant ki
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 18 2014 07:37pm
Quote (Vismajor @ Dec 18 2014 11:45pm)
Eltén elvégeztem egy évet filóból. második héten sikerült eljutnom egyetemre, kérdezem számít e hogy tanultam már filót? Perszepersze, hozzak vmi papaírt amit aztán vigyek be a tanszékra és ő majd alíárja, nem is kell bejárnom semmi
Nem igazán értettem milyen papírt, ezért elmentem a to-ra, mondták h kreditátviteli kérelem, itt a lap töltsem ki
okj kell vmi syllabus, indexem nincs mert bezúzattam
elmegyek az eltére, fogalmuk sincs az egészről azt se tudták h tanultam filozófiát, nemhogy mi volt  atanterv
elküldték bölcsészkarra, nem, végül megtaláltam a beacon a tanárt
de eddigre már simán október lett, viszem a kreditátviteli papírt mondja a to néni h első 3 hét volt a határidő de amúgyse fogadták volna el ne aggódjak mert magyarul tanultam, írjak a tanárnak, biztos ad megajánlottat
ok írok neki, semmi
novemberben válaszol
http://2.ii.gl/k5R7oxEIC.png

toról jövök ugye
hát ennyi a történet
És vizsgázni sem enged ez a fasszopó, mondtma neki h max jegy hármas v mitudomén


Ha nem igazan erted milyen papir kell, akkor miert nem kerdezel ra?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 18 2014 07:52pm
Quote (Karan2_Returned @ Dec 19 2014 02:37am)
Ha nem igazan erted milyen papir kell, akkor miert nem kerdezel ra?


"Nem igazán értettem milyen papírt, ezért elmentem a to-ra,"
nyílván megkérdezni
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 19 2014 02:41am
vismajor és az egyetem
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 19 2014 02:42am
az érzéseim amikor valszámból visszatapsolnak
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 19 2014 02:58am
Quote (RRC @ 19 Dec 2014 09:41)
vismajor és az egyetem


szabika es vismajor blog kene
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 19 2014 03:08am
Quote (Vismajor @ 19 Dec 2014 00:45)
Eltén elvégeztem egy évet filóból. második héten sikerült eljutnom egyetemre, kérdezem számít e hogy tanultam már filót? Perszepersze, hozzak vmi papaírt amit aztán vigyek be a tanszékra és ő majd alíárja, nem is kell bejárnom semmi
Nem igazán értettem milyen papírt, ezért elmentem a to-ra, mondták h kreditátviteli kérelem, itt a lap töltsem ki
okj kell vmi syllabus, indexem nincs mert bezúzattam
elmegyek az eltére, fogalmuk sincs az egészről azt se tudták h tanultam filozófiát, nemhogy mi volt  atanterv
elküldték bölcsészkarra, nem, végül megtaláltam a beacon a tanárt
de eddigre már simán október lett, viszem a kreditátviteli papírt mondja a to néni h első 3 hét volt a határidő de amúgyse fogadták volna el ne aggódjak mert magyarul tanultam, írjak a tanárnak, biztos ad megajánlottat
ok írok neki, semmi
novemberben válaszol
http://2.ii.gl/k5R7oxEIC.png

toról jövök ugye
hát ennyi a történet
És vizsgázni sem enged ez a fasszopó, mondtma neki h max jegy hármas v mitudomén


TO-ról tájékozódni, amikor mindenhol van ÍRÁSOS szabályzat, a szavakra nem lehet hivatkozni az írásra igen (benne kell lennie pl, hogy meddig kell elintézni, hogy elfogadják-e idegen nyelvű képzésen a más nyelven tanult tárgyakat stb).
Amúgy za Ir diplomata baszásos szak amin vagy, nem pont ilyen adminisztratív, közbenjárásos, ügyintézéses jellegű munka?
Mert ebben nálad nagyobb antitalentumot nehezen találni... már bocs.. :D
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Dec 19 2014 10:01am
Meglett a jog
Huehue
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Dec 19 2014 10:22am
gecire röhögök

én nem sírtam, hogy alapszakon mit nyomtam le, mscn felvettem, és megcsináltam

Tisztelt Hallgató!
Tájékoztatjuk, hogy Műszaki menedzser mesterszak MSc (7N-M11) képzésén, 2014/15/1 féléven
a 'BMEGEENMN01-Energetika' tárgyhoz tartozó Vizsgajegy eredményére Jeles (Bejegyzés dátuma: 2014.12.18.) lett beírva 2014.12.19. napon! Módosító:
Both Soma

This post was edited by Makkertest on Dec 19 2014 10:26am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1211212213214215327Next
Add Reply New Topic New Poll