d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1211121122113211421154114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jul 1 2012 05:10pm
Quote (farki @ Jul 1 2012 11:24pm)
http://www.youtube.com/watch?v=uOkY4LjBB5I

amúgy ezt a videót érdemes megnézni, hogy milyen szépen kidolgozott a környezet


Ettől kéne elájulni 2012-ben?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 1 2012 05:11pm
Quote (A122 @ 2 Jul 2012 01:10)
Ettől kéne elájulni 2012-ben?


hurr
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jul 1 2012 05:12pm
Quote (SummertimeClothes @ Jul 2 2012 12:11am)
hurr


aha
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 1 2012 05:12pm
Quote (SummertimeClothes @ Jul 2 2012 12:11am)
hurr


durr
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 1 2012 05:14pm
mindenki dh, így tudni fogjátok: pc erre?

kevés a dex, de imo a többi lazán pótolja, nem?

valamint erre: B ) 192 dex (26 fizikai) 61 allres 27 crit dmg

A )


This post was edited by Anarkin on Jul 1 2012 05:17pm
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jul 1 2012 05:16pm
Quote (Anarkin @ Jul 1 2012 11:14pm)
mindenki dh, így tudni fogjátok: pc erre?

kevés a dex, de imo a többi lazán pótolja, nem?

http://i381.photobucket.com/albums/oo251/Anarkin24/qwe-8.png


nem rossz de kevés rajta az allres
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 1 2012 05:16pm
Quote (rapiddani @ 2 Jul 2012 01:16)
nem rossz de kevés rajta az allres


:DDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 1 2012 05:19pm
Quote (rapiddani @ 2 Jul 2012 01:16)
nem rossz de kevés rajta az allres


amit ez az ember mond
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jul 1 2012 06:17pm
Quote (Anarkin @ 1 Jul 2012 23:44)
diablo 2 is arra lett volna hivatott, hogy azt csináljuk évekig, amit Kopek + Szen (utóbbi még most is ezt csinálja):

legit mf 24/7, trade mindent ami mozgatható, kis-nagy értékben

aztán ez kisiklott valahol a dupe, runewordok, ki tudja minek következtében..

itt meg halál funnak tartom, hogy amikor van pár órám órám akkor menjek Norbyval (meg azon kevesekkel akik még így vannak) 2-3 gamet, ami hosszú, nehéz és _rohadt változatos_, majd ah-val játszak (btw 1963 transcation-om van, és még 1-el sem volt gond, nem értem mit szenvednek vele folyton)

véleményem szerint g-ciunalmas volt d2, csak a társaság miatt csináltam 3 99-et (ez lehet hogy viccesen hangzik tőlem, de attól még true)

mondjuk az is vicces hogy én vagyok a fanatikusnak titulálva és én gyártom a casual-oldali hozzászólásokat


Fanatikus vagy, mert képes vagy órákat rááldozni, hogy 2-3 game-t letolj. A casual playernek nem ez kell, hanem az, hogy pörgős legyen az egész. A casual player nem champion/rare grupokat akar keresni, hanem bossokat akar ölni, mint D2-ben. Bemegy-megöl-újrakreál.

Az sem nagyon segít a dolgon, hogy egy game-n belül nem elérhető az összes act és monszta.

Ezt az NV rendszert is eléggé félresikerültnek tartom. Nevetséges, hogy max lvl-en 160-as mf-fel (0 NV) semmi nem esik, kell az 5-ös NV (ami ráadásul elveszik skill-/actváltáskor) mindenképp, hogy legyen valami kék/fehértől eltérő drop.

Olyan körülményes, hosszadalmas ez az egész, hogy képtelen vagyok napi 4-5 mfrunnál többet csinálni.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jul 1 2012 06:47pm
mai első és egyetlen mfrunban egy fallen dobta a2-n :D







így már a damom is tűrhető, bár kevesebb az allresem (600-700)

Go Back To Magyar Topic List
Prev1211121122113211421154114Next
Closed New Topic New Poll