d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1210211212213214473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 24 2021 09:35am
Quote (Smat @ Oct 24 2021 05:33pm)
Joey bemegy a kfcbe, kifizet egy menut de inkabb meghagyja a konyhas sracnak mert kemenyen megdolgozott.
top kek


Szia Uram!

Norm-Hell rush érdekel?
Te ölöd a mobokat, én szedem a lomokat.
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Oct 24 2021 09:36am
Quote (Smat @ Oct 24 2021 05:34pm)
Mert ez egy "community problem" dzso szerint.


ennyi erővel azis community problem hogy annyira ŐNZŐK 1es rusherek hogy azthiszik őket illeti az fg is meg a loot is, szerintük MINDEN AZ ÖVÉK
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 24 2021 09:38am
Quote (-joey- @ 24 Oct 2021 23:35)
Szia Uram!

Norm-Hell rush érdekel?
Te ölöd a mobokat, én szedem a lomokat.


Szia Uram!

Nem erdekel.

Szia!
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Oct 24 2021 09:38am
szerintetek az mennyire community problem hogy vismajor ígért nekem 1 hete smiter geart de azóta se adta oda és úgy tesz mintha nemis léteznék? szerintem ez egy elég súlyos community probléma

pedig a smiter gear fele eredetileg az enyém volt amit freebe adtam neki oda reset elején. - ezt még így hozzátenném

+ ő már nemis játszik online

This post was edited by netket on Oct 24 2021 09:39am
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Oct 24 2021 09:40am
Quote (Anarkin @ Oct 24 2021 05:27pm)
bold: wow

fordítva sincs értelme a kérdésnek, miért lenne jogosult rá az akinek fizettem ^^

senki se jogosult rá és cső - ha mellém pottyan egy item, akkor felveszem 🤷‍♀️ mindig is rusholtattam magamat (annál nagyobb hülyeség NEKEM nincs, mint 3x végigcsinálni ugyanazt) és mindig is porszívó voltam, soha senki nem szólt
akkor nem veszek fel valamit ha 97 98 vagyok és MEGHÍVTAK dia killhez

minden más esetben, porszívó


semmi baj nincs ezzel, szerencsére se rusholni, se egy gameben farmolni se fogunk.

Quote (netket @ Oct 24 2021 05:27pm)
de miért? nem értem. ha rusholnék valakit pénzért és felvenne előlem valamit akkor teljes mértékben oké lennék vele és elfogadnám hogy mivel fizetett ezért ő is jogosult a gameben a lootra


ha töri az utat előtted a hammerpala csben egy rush alkalmával, szaladok mögötte. ha ő otthagy bármit is (vagy nem veszi észre, vagy észreveszi de leszarja), természetesen felveszem, elrakom. ha a seggében szaladsz a lvl1 karival, és szopod be a körülötted lévő droppokat mértéktelenül, az szerintem csak szimplán pofátlanság.
valakiben az rögzült, hogy boss droppoknál odaáll a boss mellé, és amint kiesik valami, egyből szopja fel az egész lootot, ez szintén parasztság.

attól hogy te fizetsz annak a valakinek szervízdíjat a rushért az az emberek ettől függetlenül természetes, hogy a rusheré a loot, alapvető etikettet / íratlan szabály


Quote (netket @ Oct 24 2021 05:28pm)
szerintem ez megérne 1 külön threadet pollal amúgy :)


egyébként +
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 24 2021 09:40am
Quote (netket @ 24 Oct 2021 23:38)
szerintetek az mennyire community problem hogy vismajor ígért nekem 1 hete smiter geart de azóta se adta oda és úgy tesz mintha nemis léteznék? szerintem ez egy elég súlyos community probléma


Ki rusholt kit? Attol fugg, ha a community rossz oldalan voltal akkor neked nem jar smiter gear.
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Oct 24 2021 09:41am
Quote (takii @ Oct 24 2021 05:40pm)
semmi baj nincs ezzel, szerencsére se rusholni, se egy gameben farmolni se fogunk.



ha töri az utat előtted a hammerpala csben egy rush alkalmával, szaladok mögötte. ha ő otthagy bármit is (vagy nem veszi észre, vagy észreveszi de leszarja), természetesen felveszem, elrakom. ha a seggében szaladsz a lvl1 karival, és szopod be a körülötted lévő droppokat mértéktelenül, az szerintem csak szimplán pofátlanság.
valakiben az rögzült, hogy boss droppoknál odaáll a boss mellé, és amint kiesik valami, egyből szopja fel az egész lootot, ez szintén parasztság.

attól hogy te fizetsz annak a valakinek szervízdíjat a rushért az az emberek ettől függetlenül természetes, hogy a rusheré a loot, alapvető etikettet / íratlan szabály




egyébként +


oks, akkor nyitok neki threadet d2r discussonön, szerintem 70-80% azt fogja mondani hogy a rusholtatottot ugyanannyira megilleti a loot de majd meglátjuk
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 24 2021 09:42am
Quote (takii @ 24 Oct 2021 17:40)
semmi baj nincs ezzel, szerencsére se rusholni, se egy gameben farmolni se fogunk.



ha töri az utat előtted a hammerpala csben egy rush alkalmával, szaladok mögötte. ha ő otthagy bármit is (vagy nem veszi észre, vagy észreveszi de leszarja), természetesen felveszem, elrakom. ha a seggében szaladsz a lvl1 karival, és szopod be a körülötted lévő droppokat mértéktelenül, az szerintem csak szimplán pofátlanság.
valakiben az rögzült, hogy boss droppoknál odaáll a boss mellé, és amint kiesik valami, egyből szopja fel az egész lootot, ez szintén parasztság.

attól hogy te fizetsz annak a valakinek szervízdíjat a rushért az az emberek ettől függetlenül természetes, hogy a rusheré a loot, alapvető etikettet / íratlan szabály




egyébként +


jó de eddig semmi logikát vagy érvelést nem használtál csak leírtad nagyon hosszan h "pont." meg "természetes"

most nem beszólás, csak ez történik és erre nem tudunk válaszolni

This post was edited by Anarkin on Oct 24 2021 09:43am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 24 2021 09:43am
Quote (takii @ 24 Oct 2021 23:40)
semmi baj nincs ezzel, szerencsére se rusholni, se egy gameben farmolni se fogunk.



ha töri az utat előtted a hammerpala csben egy rush alkalmával, szaladok mögötte. ha ő otthagy bármit is (vagy nem veszi észre, vagy észreveszi de leszarja), természetesen felveszem, elrakom. ha a seggében szaladsz a lvl1 karival, és szopod be a körülötted lévő droppokat mértéktelenül, az szerintem csak szimplán pofátlanság.
valakiben az rögzült, hogy boss droppoknál odaáll a boss mellé, és amint kiesik valami, egyből szopja fel az egész lootot, ez szintén parasztság.

attól hogy te fizetsz annak a valakinek szervízdíjat a rushért az az emberek ettől függetlenül természetes, hogy a rusheré a loot, alapvető etikettet / íratlan szabály




egyébként +


De ez most tokre az a helyzet hogy fogok egy taxit, kezemben a 40 centis pizza, kifizetem a taxi dijat es meg adjak a pizzambol egy szeletet a sofornek mert O torte az utat elottem..
wut
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Oct 24 2021 09:43am
Quote (netket @ Oct 24 2021 05:41pm)
oks, akkor nyitok neki threadet d2r discussonön, szerintem 70-80% azt fogja mondani hogy a rusholtatottot ugyanannyira megilleti a loot de majd meglátjuk


viszont akkor olyan pollokat tegyél bele, ami nem ködösíti a témát.

rusher [ ]
rusholt [ ]
ffa [ ]

kb így
Go Back To Magyar Topic List
Prev1210211212213214473Next
Add Reply New Topic New Poll