d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev12102112122132144683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 12 2012 11:46am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 12 2012 11:47am
Quote (Rawen @ Nov 10 2012 12:08pm)
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/544851_460220817355169_331123751_n.png


Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 12 2012 12:51pm
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 12 2012 03:31pm


5:24től
:DDDdd
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 12 2012 03:53pm


^^
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Nov 13 2012 02:09pm


inb4 >9gag
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Nov 13 2012 02:10pm
Quote (farki @ 13 Nov 2012 22:09)
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/5831640_700b.jpg

inb4 >9gag


inkább azt a szar reddit-et posold mint 9gaget akkor már
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Nov 13 2012 02:11pm
Quote (Sup3RN0Va @ 13 Nov 2012 21:10)
inkább azt a szar reddit-et posold mint 9gaget akkor már


wat
most kaptam fészbukon
nem nézem egyiket se
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Nov 13 2012 02:14pm
Quote (farki @ 13 Nov 2012 22:11)
wat
most kaptam fészbukon
nem nézem egyiket se

csak úgy mondtam, mert 100, hogy a 9gag lopta valahonnan (suprise) ^^
egyszerűen csak irritál ha meglátom valahol azt a szót, hogy "9gag"

egyébként elég fun ez az atoD 2 tournament
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 13 2012 02:18pm
Quote (Sup3RN0Va @ 13 Nov 2012 21:14)
csak úgy mondtam, mert 100, hogy a 9gag lopta valahonnan (suprise) ^^
egyszerűen csak irritál ha meglátom valahol azt a szót, hogy "9gag"

egyébként elég fun ez az atoD 2 tournament


Az, főleg, hogy Synderen is back <3
Go Back To Magyar Topic List
Prev12102112122132144683Next
Add Reply New Topic New Poll