Quote (farki @ 13 Nov 2012 22:11)
wat
most kaptam fészbukon
nem nézem egyiket se
csak úgy mondtam, mert 100, hogy a 9gag lopta valahonnan (suprise) ^^
egyszerűen csak irritál ha meglátom valahol azt a szót, hogy "9gag"
egyébként elég fun ez az atoD 2 tournament