Quote (sylke @ Dec 18 2014 11:40pm)
amugy mér nem enged vizsgázni?
Eltén elvégeztem egy évet filóból. második héten sikerült eljutnom egyetemre, kérdezem számít e hogy tanultam már filót? Perszepersze, hozzak vmi papaírt amit aztán vigyek be a tanszékra és ő majd alíárja, nem is kell bejárnom semmi
Nem igazán értettem milyen papírt, ezért elmentem a to-ra, mondták h kreditátviteli kérelem, itt a lap töltsem ki
okj kell vmi syllabus, indexem nincs mert bezúzattam
elmegyek az eltére, fogalmuk sincs az egészről azt se tudták h tanultam filozófiát, nemhogy mi volt atanterv
elküldték bölcsészkarra, nem, végül megtaláltam a beacon a tanárt
de eddigre már simán október lett, viszem a kreditátviteli papírt mondja a to néni h első 3 hét volt a határidő de amúgyse fogadták volna el ne aggódjak mert magyarul tanultam, írjak a tanárnak, biztos ad megajánlottat
ok írok neki, semmi
novemberben válaszol

toról jövök ugye
hát ennyi a történet
És vizsgázni sem enged ez a fasszopó, mondtma neki h max jegy hármas v mitudomén