d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1210211212213214327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 18 2014 01:51pm
Quote (CyberPunk666 @ Dec 18 2014 08:48pm)
De az msc és bsc félévek között nem csak 1 év átfedés van?

12 állami félév, de ebből max 9 a bsc, és csak mscvel lehet belőle 12?

Én így tudom, de lehet megváltozott <vagy rosszul emlékszem>


egy eve atkerultem fizetosre, mert volt egy igencsak gyenge felevem
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 18 2014 04:33pm
Most olvasom, hogy mivel ez a banya nem enged vizsgázni, 6 kreditet bukok
kreditenként 3kiló :D:D:D:D
az 30 ezer, plusz az oroszos 4 kreditemért még 6 ezer
kimaxoltam majdnem a 40 ezret
hurrá
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 18 2014 04:37pm
Quote (Vismajor @ 19 Dec 2014 00:33)
Most olvasom, hogy mivel ez a banya nem enged vizsgázni, 6 kreditet bukok
kreditenként 3kiló :D:D:D:D
az 30 ezer, plusz az oroszos 4 kreditemért még 6 ezer
kimaxoltam majdnem a 40 ezret
hurrá


lehet tanulni kellett volna
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 18 2014 04:39pm
Quote (sylke @ Dec 18 2014 11:37pm)
lehet tanulni kellett volna


tanulnék én, ha lenne mire
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 18 2014 04:40pm
Quote (Vismajor @ 19 Dec 2014 00:39)
tanulnék én, ha lenne mire


amugy mér nem enged vizsgázni?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 18 2014 04:45pm
Quote (sylke @ Dec 18 2014 11:40pm)
amugy mér nem enged vizsgázni?


Eltén elvégeztem egy évet filóból. második héten sikerült eljutnom egyetemre, kérdezem számít e hogy tanultam már filót? Perszepersze, hozzak vmi papaírt amit aztán vigyek be a tanszékra és ő majd alíárja, nem is kell bejárnom semmi
Nem igazán értettem milyen papírt, ezért elmentem a to-ra, mondták h kreditátviteli kérelem, itt a lap töltsem ki
okj kell vmi syllabus, indexem nincs mert bezúzattam
elmegyek az eltére, fogalmuk sincs az egészről azt se tudták h tanultam filozófiát, nemhogy mi volt atanterv
elküldték bölcsészkarra, nem, végül megtaláltam a beacon a tanárt
de eddigre már simán október lett, viszem a kreditátviteli papírt mondja a to néni h első 3 hét volt a határidő de amúgyse fogadták volna el ne aggódjak mert magyarul tanultam, írjak a tanárnak, biztos ad megajánlottat
ok írok neki, semmi
novemberben válaszol


toról jövök ugye
hát ennyi a történet
És vizsgázni sem enged ez a fasszopó, mondtma neki h max jegy hármas v mitudomén
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 18 2014 05:02pm
Quote (Vismajor @ 19 Dec 2014 00:45)
Eltén elvégeztem egy évet filóból. második héten sikerült eljutnom egyetemre, kérdezem számít e hogy tanultam már filót? Perszepersze, hozzak vmi papaírt amit aztán vigyek be a tanszékra és ő majd alíárja, nem is kell bejárnom semmi
Nem igazán értettem milyen papírt, ezért elmentem a to-ra, mondták h kreditátviteli kérelem, itt a lap töltsem ki
okj kell vmi syllabus, indexem nincs mert bezúzattam
elmegyek az eltére, fogalmuk sincs az egészről azt se tudták h tanultam filozófiát, nemhogy mi volt  atanterv
elküldték bölcsészkarra, nem, végül megtaláltam a beacon a tanárt
de eddigre már simán október lett, viszem a kreditátviteli papírt mondja a to néni h első 3 hét volt a határidő de amúgyse fogadták volna el ne aggódjak mert magyarul tanultam, írjak a tanárnak, biztos ad megajánlottat
ok írok neki, semmi
novemberben válaszol
http://2.ii.gl/k5R7oxEIC.png

toról jövök ugye
hát ennyi a történet
És vizsgázni sem enged ez a fasszopó, mondtma neki h max jegy hármas v mitudomén


én nem értem minek jársz egyetemre, tisztán látszik hogy közöd nincs hozzá :D
és ezt nem azér mondom hogy baszogassalak, csak hát na, egy ilyen ügyet elintézni max 2 nap, te meg itt szarakodsz vele 3 honapot?

This post was edited by sylke on Dec 18 2014 05:03pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 18 2014 05:09pm
Quote (sylke @ Dec 19 2014 12:02am)
én nem értem minek jársz egyetemre, tisztán látszik hogy közöd nincs hozzá :D
és ezt nem azér mondom hogy baszogassalak, csak hát na, egy ilyen ügyet elintézni max 2 nap, te meg itt szarakodsz vele 3 honapot?


Sosem volt még tantárgyelfogadtatásom v mitudomén, nemtudom hogy megy ez
A nő meg tök kedvesen-mosolygósan modnta h persze aláír mindent, ismeri a tanárokat ott a pepszin, ne járjak be simaliba
Én meg azt hittem ez azt jelenti h ad egy jegyet azt cső
Aztán mostmeg ilyen görény
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 18 2014 05:22pm
Quote (Vismajor @ Dec 19 2014 12:09am)
Sosem volt még tantárgyelfogadtatásom v mitudomén, nemtudom hogy megy ez
A nő meg tök kedvesen-mosolygósan modnta h persze aláír mindent, ismeri a tanárokat ott a pepszin, ne járjak be simaliba
Én meg azt hittem ez azt jelenti h ad egy jegyet azt cső
Aztán mostmeg ilyen görény


: DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

istenem geci, visítok a röhögéstől
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 18 2014 05:36pm
Quote (Vismajor @ 19 Dec 2014 00:09)
Sosem volt még tantárgyelfogadtatásom v mitudomén, nemtudom hogy megy ez
A nő meg tök kedvesen-mosolygósan modnta h persze aláír mindent, ismeri a tanárokat ott a pepszin, ne járjak be simaliba
Én meg azt hittem ez azt jelenti h ad egy jegyet azt cső
Aztán mostmeg ilyen görény


Meg emlekszem is mikor irtad hogy a filozofia meglesz nem is kell bejarnod.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1210211212213214327Next
Add Reply New Topic New Poll