Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 3 2010 04:33pm)
Szerdán, ha túlleszek a töri írásbelin, úgy bebaszok hogy nem fogok tudni magamról. Végzek kb. délben, és addig iszom amíg össze nem esek. Ha jó lett azért, ha rossz lett azért.
hehe

úgyis sikerülni fog, szerdára meg jó bulizást
