Quote (Oberon_os @ May 3 2010 01:06am)
énmeg br, h meglegyen 95. De látom vis lehalt párszor az amával, lolrofl

faek!
Egyszer haltam le, mert elfelejhtettem h nálatok nem divat potiont tartani az övben
És ha gondolod rádobhatnád a stormot emrt eléggé szétszedik block meg dr nélkül

de ma runoltam vele kicsit , de most 3 nap afk