d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1209921002101210221033048Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 2 2010 04:10pm
Quote (zenebuddhizmus @ 2 May 2010 22:09)
=/= kurvára megfogok bukni


=/= apám kitekeri a nyakam
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 2 2010 04:11pm
21ezredik hosszaszolo
floodcontroll
afaszomat

This post was edited by Cpt_Ghost on May 2 2010 04:11pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 2 2010 04:11pm
Quote (zenebuddhizmus @ May 2 2010 10:08pm)
amúgymeg féléves anyagból írunk évvégén matekból 1 jegyet ronthat 1 jegyet emelhet
pillanatnyilag 1esre állok szóval nem lenne rossz egy 2-3 as doga
de kurvára nem tudok semmit, azthittem meg tudom tanulni a könyvől de nem megy és a buzi matektanarom nem akar korepetalni, se a másik matektanár a suliba
hol a szarba keresek közel egy matektanárt 1-2 napon belül? -.-


ha bp-n laksz, akkor pm rici ^^
nekem is ő magyarázott el egy-két dolgot
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 2 2010 04:11pm
Quote (zenebuddhizmus @ 2 May 2010 22:10)
=/= apám kitekeri a nyakam


=/= jó szar lesz a nyaram
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
May 2 2010 04:13pm
Quote (Cpt_Ghost @ 3 May 2010 00:11)
21ezredik hosszaszolo
floodcontroll
afaszomat


hát ezt bizony most én vittem :D
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 2 2010 04:13pm
Quote (xGurke @ 2 May 2010 22:11)
ha bp-n laksz, akkor pm rici ^^
nekem is ő magyarázott el egy-két dolgot


közel lakom bphez de nemhiszem hogy rici leülne magyarázni nekem 10.es anyagot.

afk film.

This post was edited by zenebuddhizmus on May 2 2010 04:13pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 2 2010 04:14pm
Quote (LaserBack @ 3 May 2010 00:13)
hát ezt bizony most én vittem :D


zenebuddhizmus helyére utaztam nem a tiédre, mert az a valódi 20ezredik hozzzászóló
me a tiedben a nyitópost is bennevan:c
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
May 2 2010 04:14pm
Quote (Cpt_Ghost @ 3 May 2010 00:14)
zenebuddhizmus helyére utaztam nem a tiédre, mert az a valódi 20ezredik hozzzászóló
me a tiedben a nyitópost is bennevan:c


ne rontsd el az örömöm :c
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 2 2010 04:15pm
Quote (LaserBack @ 3 May 2010 00:14)
ne rontsd el az örömöm :c


azért gz
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
May 2 2010 04:15pm
Quote (Cpt_Ghost @ 3 May 2010 00:15)
azért gz


ty
Go Back To Magyar Topic List
Prev1209921002101210221033048Next
Closed New Topic New Poll