d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1209210211212213473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 24 2021 09:27am
Quote (takii @ 24 Oct 2021 17:16)
loot a rusheré, ha fizetsz érte, ha nem, pont.
értem én, hogy alapvetően nem úgy működik mint a wowban, vagy nem kell rollolni a cuccokért, de a rusholt, level 1 szardarab miért gondolja azt hell mefinél shako dropnal, hogy ő igenis jogosult az item felére, vagy ha éppen ő veszi fel, akkor teljes mértékben.


bold: wow

fordítva sincs értelme a kérdésnek, miért lenne jogosult rá az akinek fizettem ^^

senki se jogosult rá és cső - ha mellém pottyan egy item, akkor felveszem 🤷‍♀️ mindig is rusholtattam magamat (annál nagyobb hülyeség NEKEM nincs, mint 3x végigcsinálni ugyanazt) és mindig is porszívó voltam, soha senki nem szólt

akkor nem veszek fel valamit ha 97 98 vagyok és MEGHÍVTAK dia killhez

minden más esetben, porszívó
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Oct 24 2021 09:27am
Quote (takii @ Oct 24 2021 05:16pm)
loot a rusheré, ha fizetsz érte, ha nem, pont.
értem én, hogy alapvetően nem úgy működik mint a wowban, vagy nem kell rollolni a cuccokért, de a rusholt, level 1 szardarab miért gondolja azt hell mefinél shako dropnal, hogy ő igenis jogosult az item felére, vagy ha éppen ő veszi fel, akkor teljes mértékben.


de miért? nem értem. ha rusholnék valakit pénzért és felvenne előlem valamit akkor teljes mértékben oké lennék vele és elfogadnám hogy mivel fizetett ezért ő is jogosult a gameben a lootra
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Oct 24 2021 09:28am
szerintem ez megérne 1 külön threadet pollal amúgy :)
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 24 2021 09:29am
Édes istenem… :D
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 24 2021 09:30am
Quote (netket @ 24 Oct 2021 23:28)
szerintem ez megérne 1 külön threadet pollal amúgy :)


De csak akkor ha lehet [x] cigany-ra szavazni.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 24 2021 09:31am
Valaki mefirunolna helyettem?

Fizetek 5 fg-t per run, a loot az enyém, HISZEN ÉN FIZETEK
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Oct 24 2021 09:31am
Quote (-joey- @ Oct 24 2021 05:29pm)
Édes istenem… :D


mondjuk azt nem értem se tőled se smattól mi a faszt kell ennyire kikészülni azon hogy mások eltérő véleményen vannak a sajátomtól. mintha valaki amellett érvelne hogy a pedofília jó úgy viselkedtek
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Oct 24 2021 09:32am
Quote (-joey- @ Oct 24 2021 05:31pm)
Valaki mefirunolna helyettem?

Fizetek 5 fg-t per run, a loot az enyém, HISZEN ÉN FIZETEK


fizess nekem 10 fgt/mefirun, és az összes loot a tiéd lehet. szerintem ez egy teljesen fair deal lenne

bőven bennevan hogy 100 run alatt nem esik semmi, és én kapok 1k fgt te meg 5 darab 10 fgs hulladékot

This post was edited by netket on Oct 24 2021 09:33am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 24 2021 09:33am
Joey bemegy a kfcbe, kifizet egy menut de inkabb meghagyja a konyhas sracnak mert kemenyen megdolgozott.
top kek
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 24 2021 09:34am
Quote (netket @ 24 Oct 2021 23:31)
mondjuk azt nem értem se tőled se smattól mi a faszt kell ennyire kikészülni azon hogy mások eltérő véleményen vannak a sajátomtól. mintha valaki amellett érvelne hogy a pedofília jó úgy viselkedtek


Mert ez egy "community problem" dzso szerint.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1209210211212213473Next
Add Reply New Topic New Poll