Quote (takii @ 24 Oct 2021 17:16)
loot a rusheré, ha fizetsz érte, ha nem, pont.
értem én, hogy alapvetően nem úgy működik mint a wowban, vagy nem kell rollolni a cuccokért, de a rusholt, level 1 szardarab miért gondolja azt hell mefinél shako dropnal, hogy ő igenis jogosult az item felére, vagy ha éppen ő veszi fel, akkor teljes mértékben.
bold: wow
fordítva sincs értelme a kérdésnek, miért lenne jogosult rá az akinek fizettem ^^
senki se jogosult rá és cső - ha mellém pottyan egy item, akkor felveszem 🤷♀️ mindig is rusholtattam magamat (annál nagyobb hülyeség NEKEM nincs, mint 3x végigcsinálni ugyanazt) és mindig is porszívó voltam, soha senki nem szólt
akkor nem veszek fel valamit ha 97 98 vagyok és MEGHÍVTAK dia killhez
minden más esetben, porszívó