Quote (HunIndex @ 7 Apr 2013 21:49)
emlékszem, hogy volt innen valaki vagy valakik BMEs pszichológusnál. Meg lehet kérdezni, hogy ők milyen ügyben voltak, és hogy mik a tapasztalatok? Jó-e, hasznos-e, segít-e?
Akár PM-ben.
miért kell menned?
Quote (BmA_BeMyAngel @ 7 Apr 2013 22:00)
en voltam mert mesh nem segit
rici? vagy mesh trollkodik? vagy az acc eredeti tulaja vagy?