d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12092102112122135001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 7 2013 01:17pm
Quote (cowding @ 7 Apr 2013 21:07)
pistonra rákötöttem annyi redstone repeatert, ami pont úgy megy körbe hogy 1 lávafolyásnak hagy helyet, aztán elvágja
http://1.ii.gl/hn_fNW.png



dno, néha jó kicsit baromkodni benne


Kösz, kipróbálom!
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Apr 7 2013 01:20pm
Quote (Inakwo @ Apr 7 2013 08:15pm)
remélem jo lesz
bár kicsit félek hogy nagyon koszolodni fog :s

http://pugblog2kwevz.info/store/image/1741101447889403/mens-lacoste-andover-oxford-side-panel-white/


abba biztos lehetsz.
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Apr 7 2013 01:49pm
emlékszem, hogy volt innen valaki vagy valakik BMEs pszichológusnál. Meg lehet kérdezni, hogy ők milyen ügyben voltak, és hogy mik a tapasztalatok? Jó-e, hasznos-e, segít-e?
Akár PM-ben.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Apr 7 2013 02:00pm
Quote (HunIndex @ Apr 7 2013 08:49pm)
emlékszem, hogy volt innen valaki vagy valakik BMEs pszichológusnál. Meg lehet kérdezni, hogy ők milyen ügyben voltak, és hogy mik a tapasztalatok? Jó-e, hasznos-e, segít-e?
Akár PM-ben.


en voltam mert mesh nem segit
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 7 2013 02:18pm
Quote (HunIndex @ 7 Apr 2013 21:49)
emlékszem, hogy volt innen valaki vagy valakik BMEs pszichológusnál. Meg lehet kérdezni, hogy ők milyen ügyben voltak, és hogy mik a tapasztalatok? Jó-e, hasznos-e, segít-e?
Akár PM-ben.


miért kell menned?

Quote (BmA_BeMyAngel @ 7 Apr 2013 22:00)
en voltam mert mesh nem segit


rici? vagy mesh trollkodik? vagy az acc eredeti tulaja vagy?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 7 2013 03:31pm
nem volt net 1 oráig
azt hittem meghalok
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Apr 7 2013 03:36pm
Quote (sylke @ 7 Apr 2013 23:31)
nem volt net 1 oráig
azt hittem meghalok


én ilyenkor, vagy ha áramszünet van mindig elmegyek aludni, akkor gyorsabban telik az idő, ébren felvágnám az ereim
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 8 2013 12:15am
Quote (dihep @ 7 Apr 2013 23:36)
én ilyenkor, vagy ha áramszünet van mindig elmegyek aludni, akkor gyorsabban telik az idő, ébren felvágnám az ereim

Nálunk ha áramszünet van akkor rászólok hugomra hogy tekerje már gyorsabban azt a kurva biciklit.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 8 2013 12:27am
Quote (Thomas Cross @ 8 Apr 2013 07:15)
Nálunk ha áramszünet van akkor rászólok hugomra hogy tekerje már gyorsabban azt a kurva biciklit.


Pic?
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Apr 8 2013 12:42am
Quote (Psyclon @ Apr 8 2013 08:27am)
Pic?


szerintem csak 'poén' akart lenni
Go Back To Magyar Topic List
Prev12092102112122135001Next
Closed New Topic New Poll