d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1209210211212213327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 18 2014 12:28pm
Tisztelt Hallgató!
Tájékoztatjuk, hogy Gazdálkodási és menedzsment (BGFGM00NBPS) képzésén, 2014/15/1 féléven
a 'KGDE1KAMEMT-Közgazdaságtan 1' tárgyhoz tartozó Gyakorlati jegy eredményére Elégséges (2) (Bejegyzés dátuma: 2014.12.18.) lett beírva 2014.12.18. napon! Módosító:
Honvári János
aww jiss
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 18 2014 12:33pm
De még egy kurva tesi is hátra van :D
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 18 2014 12:37pm
Quote (CyberPunk666 @ 18 Dec 2014 20:33)
De még egy kurva tesi is hátra van :D


de úgyis beteg vagy és felmentenek?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 18 2014 12:38pm
Quote (RRC @ 18 Dec 2014 20:37)
de úgyis beteg vagy és felmentenek?


Nem vagyok minden sporttól eltiltva, csak némelyiktől, így meg kell csinálnom...
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 18 2014 12:43pm
Quote (CyberPunk666 @ Dec 18 2014 07:27pm)
tfw összesen nincs hátra 16 kredit az államvizsgáig.


nekem sincs már csak ~40, de van 3 tárgy ami egymásra épül : DDD
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 18 2014 12:47pm
Quote (jarabekg @ 18 Dec 2014 20:43)
nekem sincs már csak ~40, de van 3 tárgy ami egymásra épül : DDD


Azért a 40 kredit az a képzés 20%-ka körül van. Nem sok, de nem is kevés.
A 3 egymásra épülő miatt, akkor még minimum 3 féléved van hátra?

Gondolom állami féléved se lehet már sok.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 18 2014 01:03pm
nekem 2 tantárgy van vissza, igazából ebbe a félévbe végezhettem volna de ahhoz minimum meg kellett volna ellenem egy lovat , így meg izi félévek
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 18 2014 01:39pm
Quote (CyberPunk666 @ Dec 18 2014 07:47pm)
Azért a 40 kredit az a képzés 20%-ka körül van. Nem sok, de nem is kevés.
A 3 egymásra épülő miatt, akkor még minimum 3 féléved van hátra?

Gondolom állami féléved se lehet már sok.


mscre nem akarok menni szóval mindegy

még 4 félévem lesz hátra, abból egy lehet hogy passzív
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 18 2014 01:48pm
Quote (jarabekg @ 18 Dec 2014 21:39)
mscre nem akarok menni szóval mindegy

még 4 félévem lesz hátra, abból egy lehet hogy passzív


De az msc és bsc félévek között nem csak 1 félév átfedés van?

12 állami félév, de ebből max 9 a bsc, és csak mscvel lehet belőle 12?

Én így tudom, de lehet megváltozott <vagy rosszul emlékszem>

This post was edited by CyberPunk666 on Dec 18 2014 01:50pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 18 2014 01:49pm
Quote (CyberPunk666 @ 18 Dec 2014 20:48)
De az msc és bsc félévek között nem csak 1 év átfedés van?

12 állami félév, de ebből max 9 a bsc, és csak mscvel lehet belőle 12?

Én így tudom, de lehet megváltozott <vagy rosszul emlékszem>


hat akkor bb zsir uj megtakaritasok
Go Back To Magyar Topic List
Prev1209210211212213327Next
Add Reply New Topic New Poll