Quote (Cpt_Ghost @ 17 Jan 2015 15:29)
attól még mindig fejreállok ha valaki elkezdi nyomatni ezt a régen mennyivel jobb volt dumát
nem, kurvára nem volt jobb
Senki nem tolta a régen minden jobb volt dumát.
Régen volt ami jobb volt, volt ami rosszabb, a világ más lett, ezért ma ugyanazok a módszerek egészen más hatást váltanának ki.
A világ változik és ezért nem lehet visszahozni a régieket, mert az új rendszerben nem fognak működni.
De ugyanakkor a rendszerváltáskor 30-40-50 éves emberek nem fognak megváltozni kétszer is...
Ez a hirtelen váltást nem tudják az emberek rendesen kezelni.
Nem is várható el tőlük...