d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Szavazás > önkormányzati Választások
Prev1202122232441Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 12 2014 10:45am
Quote (putincykavodka @ Oct 12 2014 05:36pm)
Orulok hogy te ezen meg rohogsz is :)
Kihasznalod a joindulatomat, atbaszol tobbszor, elmondod hogy az en hibam reszben mert hagytam, aztan a vegen lezarod annyival hogy, hat megis en tehetek rola sry, de ez van.

Es ezzel el van intezve. Gondolod te




most elsősorban nem ricingernek szánom ezt a postot attól hogy őt quoteolom, tudom hogy neki fölösleges bármit is írni

csak mert ugye minden éremnek 2 oldala van ő pedig próbál engem a legrosszabb színben feltüntetni szokás szerint, nem mintha olyan sokan hinnének még neki. azért írtam hogy részben az ő hibája, mert tapasztalat hogy egy ember csak úgy tud továbblépni az ilyen negatív élményeken hogyha meglátja benne a saját felelősségét, szóval abszolut rosszindulat nélkül írtam neki még fészbukon segítő szándékkal. engem is azért nem zavar már a késesezés meg knifer meg etc csak röhögök rajta, mert rájöttem hogy nemcsak rici volt a tard hanem énis és továbbléptem rajta egyszerűen.


amúgy ő most félelmet akar bennem kelteni azzal hogy újra és újra leírja hogy ő mekkora vendettát fogadott azért vergődik még mindig. vagy csak azt akarja hogy vegyem fel megint facebookra mert ott amúgy eléggé nyalizott ahhoz képest hogy hányszor leírta hogy ded vagyok meg etc, szóval csak figyelmet akar, vagy mindkettőt igazából, mindenesetre elég vicces hogy egy 25 éves ember így próbálja rendezni a dolgait

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Oct 12 2014 10:45am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 12 2014 10:45am
Quote (Psyclon @ 12 Oct 2014 18:44)
Igazad van ebben.
Viszont több éve alig kérek apamektol pénzt.
Maximum ha kifutok belőle hónap végen. Max 20k-rol beszélünk.


és kaját + rezsit is te fizeted?
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Oct 12 2014 10:46am
Quote (putincykavodka @ 12 Oct 2014 16:30)
Latod, megint kezdodik, errol beszeltem.
En oszinte joindulato ember vagyok es nem hazudok semmiben, max a multijaimban lel. ^^

Te bogsz folyton jspn ugy, hogy hozzad se szolok elotte, eleg undotito viselkedes. Az hogy ezek utan ilyen kicsuszik a mocskos pofadon, h en vagyok ketszinu, az mar csak hab a tortan.


Nevettem.

oder

xD
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 12 2014 10:46am
Quote (Psyclon @ 12 Oct 2014 17:44)
Igazad van ebben.
Viszont több éve alig kérek apamektol pénzt.
Maximum ha kifutok belőle hónap végen. Max 20k-rol beszélünk.


Afaik meg mindig veluk elsz es nem te koltesz rezsire kajara etc, szoval igy eleg nehez is kifogyni a penzbol, javits ki ha nem igy van
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 12 2014 10:46am
Amugy voltam szavazni, fideszes polgarmesterre, es minden mas lmpre
A polgarmestert szemeyesen ismerem, szerintem a legertekesebb ember magyarorszagon aki politizal, kar h fideszes
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 12 2014 10:47am
Quote (Psyclon @ 12 Oct 2014 16:58)
Szerintem meg ez ugy van, hogy ha veszel valamit akkor azt te veszed es pont telibe szarod ki iszik belőle es ki nem.
Nem az hogy vesz az ember piat aztan elkéri az ember a értéke x%at x embertől, mert az is fogyasztott.
Oké. En nem voltam soha csóró /ne gyertek most nekem ez miatt/, főleg nem egyetemista.
De en ha vittem valahova bármit, sose kertem el az arat. De meg csak meg se fordult soha ilyen a fejembe.

Példa: múltkor volt egy össze roffenes melohelyen.
Nem tudtam menni mert közbe jött valami.
Viszont vettem  10k ért sort a többieknek.


Nha most innet kezdem el olvasni, mert afk volt, erre valaszolnek is. Ha valahova viszek valamit, annak nyilvan nem kerem el az arat. Itt arrol van szo, amikor mondjuk lemegyunk tiszara 3-4 napra haverokkal, akkor nem mindenki veszi meg maganak a kajat, piat, hanem osszedobunk x k ezer hufot a aja-piara (+ osztjuk a 'rezsit', de ez mas kerdes), es abbol elore osszepakolunk.

Ha valahova megyek es nem akarok ures kezzel menni, az nyilvan mas. De ha pl ott kifogy amit vittem, vagy mas es leugrunk boltba, azt mar nyilvan szetdobjuk.

This post was edited by Baleee on Oct 12 2014 10:48am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 12 2014 10:48am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Oct 12 2014 06:45pm)
most elsősorban nem ricingernek szánom ezt a postot attól hogy őt quoteolom, tudom hogy neki fölösleges bármit is írni

csak mert ugye minden éremnek 2 oldala van ő pedig próbál engem a legrosszabb színben feltüntetni szokás szerint, nem mintha olyan sokan hinnének még neki. azért írtam hogy részben az ő hibája, mert tapasztalat hogy egy ember csak úgy tud továbblépni az ilyen negatív élményeken hogyha meglátja benne a saját felelősségét, szóval abszolut rosszindulat nélkül írtam neki még fészbukon segítő szándékkal. engem is azért nem zavar már a késesezés meg knifer meg etc csak röhögök rajta, mert rájöttem hogy nemcsak rici volt a tard hanem énis és továbbléptem rajta egyszerűen.


amúgy ő most félelmet akar bennem kelteni azzal hogy újra és újra leírja hogy ő mekkora vendettát fogadott azért vergődik még mindig. vagy csak azt akarja hogy vegyem fel megint facebookra mert ott amúgy eléggé nyalizott ahhoz képest hogy hányszor leírta hogy ded vagyok meg etc, szóval csak figyelmet akar, vagy mindkettőt igazából, mindenesetre elég vicces hogy egy 25 éves ember így próbálja rendezni a dolgait

Joindulat persze.
Ha lett volna benned egy csepp joindulat akkor legalabb tartod magad ahhoz amit leirtal
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 12 2014 10:50am
Quote (putincykavodka @ Oct 12 2014 04:32pm)
Ebben a topikban teljesen normalisan viselkedtem mindenkivel, es probaltam ertelmesen leirni mi a helyzet, ilyen lestatot rawent sylt meg ilyen embereket ignoralva, akik csak bogni jonnek jspre.


attól, hogy le tudtál írni egymás után 5 postot amiben senkinek nem emlegetted az anyját, meg nem nyomtad a mesh)) soon ded)) die) dolgaidat attól még nem változik meg az elmúlt 5 év
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 12 2014 10:51am
ja amúgy nemvoltam szavazni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 12 2014 10:51am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Oct 12 2014 04:51pm)
ja amúgy nemvoltam szavazni


ezért tart a világ ott ahol
a közöny miatt tehetnek azt velünk amit csak akarnak

This post was edited by Senee on Oct 12 2014 10:52am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1202122232441Next
Add Reply New Topic New Poll