Quote (Psyclon @ 12 Oct 2014 16:58)
Szerintem meg ez ugy van, hogy ha veszel valamit akkor azt te veszed es pont telibe szarod ki iszik belőle es ki nem.
Nem az hogy vesz az ember piat aztan elkéri az ember a értéke x%at x embertől, mert az is fogyasztott.
Oké. En nem voltam soha csóró /ne gyertek most nekem ez miatt/, főleg nem egyetemista.
De en ha vittem valahova bármit, sose kertem el az arat. De meg csak meg se fordult soha ilyen a fejembe.
Példa: múltkor volt egy össze roffenes melohelyen.
Nem tudtam menni mert közbe jött valami.
Viszont vettem 10k ért sort a többieknek.
Nha most innet kezdem el olvasni, mert afk volt, erre valaszolnek is. Ha valahova viszek valamit, annak nyilvan nem kerem el az arat. Itt arrol van szo, amikor mondjuk lemegyunk tiszara 3-4 napra haverokkal, akkor nem mindenki veszi meg maganak a kajat, piat, hanem osszedobunk x k ezer hufot a aja-piara (+ osztjuk a 'rezsit', de ez mas kerdes), es abbol elore osszepakolunk.
Ha valahova megyek es nem akarok ures kezzel menni, az nyilvan mas. De ha pl ott kifogy amit vittem, vagy mas es leugrunk boltba, azt mar nyilvan szetdobjuk.
This post was edited by Baleee on Oct 12 2014 10:48am