Quote (Vismajor @ 18 Sep 2014 15:36)
lehet kéne a kinti helyre mert ott lehet csak bagózni ugye és az mindig tele van
de ez csak akkor related ha sokan bagoznak közülünk mert bent biztos lesz hely
mancsokat fel
nem érted, eddig sem voltam szimpatikus
annyit beszélgettem vele, kész kialakult életképe van rólam
a szimpátia hiánya és a kialakult "életkép" nagyon összefügg

Quote (Vismajor @ 18 Sep 2014 15:44)
aha
pedig csak nyelvi buzeráns vagyok és nálam a korcsog kimondva krva fura, a körcsög meg simán
de aki ilyenen besértődöik az 10/10, az én nőmet meg itt ocsmányozzák álló nap, ezen az elven már rég le kellett volna lőnöm magam v leszopni ricit
talán ha lépten nyomon nem botlanánk bele az elhintett utalásaidba akkor nem érdekelne senkit a nőd
ja és azt elfelejtettem hozzátenni hogy no offense tertmészetesen
This post was edited by Namechange on Sep 18 2014 08:10am