d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1202122232479Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 18 2014 07:37am
Quote (Vismajor @ 18 Sep 2014 14:36)
lehet kéne a kinti helyre mert ott lehet csak bagózni ugye és az mindig tele van
de ez csak akkor related ha sokan bagoznak közülünk mert bent biztos lesz hely
mancsokat fel



nem érted, eddig sem voltam szimpatikus
annyit beszélgettem vele, kész kialakult életképe van rólam


nn smoke free zone
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Sep 18 2014 07:39am
Quote (Vismajor @ Sep 18 2014 01:36pm)
nem érted, eddig sem voltam szimpatikus
annyit beszélgettem vele, kész kialakult életképe van rólam


itt a probléma most az volt, hogy azt hitte ki akarod figurázni, közben csak lehet nem vetted észre hogy nem ö hanem o van a vezetéknevén.
poor Balu mennyit kaphatott mar ilyet :c

de ha felreertettem, akkor meg en sry

This post was edited by AngryBug on Sep 18 2014 07:42am
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 18 2014 07:40am
Quote (Vismajor @ Sep 18 2014 03:36pm)
lehet kéne a kinti helyre mert ott lehet csak bagózni ugye és az mindig tele van
de ez csak akkor related ha sokan bagoznak közülünk mert bent biztos lesz hely
mancsokat fel



nem érted


tenyleg nem, balut meg ugy altalaban sem


aki cigizni akar az kimegy
mer bonyolitod tul azt ami nem bonyolult?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 18 2014 07:44am
Quote (AngryBug @ Sep 18 2014 02:39pm)
itt a probléma most az volt, hogy azt hitte ki akarod figurázni, közben csak lehet nem vetted észre hogy nem ö hanem o van a vezetéknevén.
poor Balu mennyit kaphatott mar ilyet :c

de ha felreertettem, akkor meg en sry


aha
pedig csak nyelvi buzeráns vagyok és nálam a korcsog kimondva krva fura, a körcsög meg simán
de aki ilyenen besértődöik az 10/10, az én nőmet meg itt ocsmányozzák álló nap, ezen az elven már rég le kellett volna lőnöm magam v leszopni ricit

This post was edited by Vismajor on Sep 18 2014 07:44am
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Sep 18 2014 07:45am
Quote (Vismajor @ Sep 18 2014 01:44pm)
aha
pedig csak nyelvi buzeráns vagyok és nálam a korcsog kimondva krva fura, a körcsög meg simán
de aki ilyenen besértődöik az 10/10, az én nőmet meg itt ocsmányozzák álló nap, ezen az elven már rég le kellett volna lőnöm magam v leszopni ricit


hála jó istennek, hogy most nem kimondanod kellett
az hogy ki min sértődik be az meg mar ne a te dontesed legyen na :D

This post was edited by AngryBug on Sep 18 2014 07:46am
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 18 2014 07:49am
Quote (Vismajor @ Sep 18 2014 03:44pm)
aha
pedig csak nyelvi buzeráns vagyok és nálam a korcsog kimondva krva fura, a körcsög meg simán
de aki ilyenen besértődöik az 10/10, az én nőmet meg itt ocsmányozzák álló nap, ezen az elven már rég le kellett volna lőnöm magam v leszopni ricit


:s

probalom kiguglizni jari vs vis noje topikot de nem talalom
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Sep 18 2014 08:00am
ha hétvégén lenne akkor még esélyt is látnék rá hogy megjelenek

This post was edited by text_killer on Sep 18 2014 08:02am
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Sep 18 2014 08:03am
Quote (Vismajor @ 18 Sep 2014 15:36)
lehet kéne a kinti helyre mert ott lehet csak bagózni ugye és az mindig tele van
de ez csak akkor related ha sokan bagoznak közülünk mert bent biztos lesz hely
mancsokat fel



nem érted, eddig sem voltam szimpatikus
annyit beszélgettem vele, kész kialakult életképe van rólam


a szimpátia hiánya és a kialakult "életkép" nagyon összefügg :D

Quote (Vismajor @ 18 Sep 2014 15:44)
aha
pedig csak nyelvi buzeráns vagyok és nálam a korcsog kimondva krva fura, a körcsög meg simán
de aki ilyenen besértődöik az 10/10, az én nőmet meg itt ocsmányozzák álló nap, ezen az elven már rég le kellett volna lőnöm magam v leszopni ricit


talán ha lépten nyomon nem botlanánk bele az elhintett utalásaidba akkor nem érdekelne senkit a nőd


ja és azt elfelejtettem hozzátenni hogy no offense tertmészetesen

This post was edited by Namechange on Sep 18 2014 08:10am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 18 2014 08:34am
Quote (Namechange @ Sep 18 2014 03:03pm)
a szimpátia hiánya és a kialakult "életkép" nagyon összefügg :D



talán ha lépten nyomon nem botlanánk bele az elhintett utalásaidba akkor nem érdekelne senkit a nőd


ja és azt elfelejtettem hozzátenni hogy no offense tertmészetesen


pont most olvastam a topikot, cpt is ezel jött fél éve
500 posztot tudok visszakeresni abbol kettoben volt benne
500ból kettő nyílván azt jelenti, hogy minden postom tele van elhintett utalásokkal róla :))

This post was edited by Vismajor on Sep 18 2014 08:39am
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 18 2014 09:14am
Quote (Anarkin @ Sep 18 2014 02:42pm)
amúgy van foglalva hely vagy tele lesz és az utcán fogunk autóknak dőlni?


ha lesz is valaki akkor azok az évfolyamtársaim ~~
van 13 másodpercre valamint 4 másodpercre újabb 2-2 söröző
de 6 után üres szokott lenni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1202122232479Next
Add Reply New Topic New Poll