Quote (az_oreg_rezsopapa @ Sep 5 2014 07:37am)
minden kedden es csutortokon este egy ilyen kor:
http://4.ii.gl/JkZCdJZm.png
hetvegen meg attol fugg, hogy milyen kedvem van, ha bulizni megyunk akkor egy uveg vodka lecsuszik, ha meg annyira nincs akkor csak par heineken valami beulos helyen
elég halvány az a sör, sok benne a víz