d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Késes Angel Progress Topique
Prev1202122
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 1 2014 06:23am
Quote (anyd @ Aug 1 2014 12:18pm)
egyébként tegnap söndört emgláttam deákon deszkázni egy ideig velünk volt őis


mán mikor irta be h afk
azota sk8ezik jol birja
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 1 2014 10:46am
Quote (Nerz8 @ Aug 1 2014 08:28am)
ilyenkor mik játszódnak le a fejedben?


ez:

Ehelyett az igazsag:
Mate rackid nem segit senkinek
Mate racz csak akkor segit ha fizetsz neki
Fizess neki sokat es akkor nem fog leszarni
Mate racz agya igy mukodik
Mate racz kid nem segit senkinek freebe
Mate racz kid nem jotekonysagi szervezet
Mate racz kid egy onzo kis geci
Meshracskid csak maganak segit de neha meg maganak se
Mindenkit leszar maga korul, csak sajat magaval foglalkozik
YY HOGY MAS SZENVED AZT O LESZARJA AZERT TARTUNK OTT AHOL
Np, szerencsere nem minden ember ilyen, en pl tenylegl mindig mindenkinek segitek akinek tudok)



van meg kerdes?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 2 2014 10:21am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Aug 1 2014 12:45am)
elég durva dolgokra jöttem rá pár fos set után, odamentem pár csajcsoporthoz de egyiket se éreztem nagyon és eléggé elbaszódtak a kedveim magambafordultam kicsit mert azthittem hogy csak felfele fog ívelni a kedvem ha elkezdtem odamenni csajokhoz de kurvára nem. itt volt az egyik nagy elbaszott hiedelmem, néztem a tyler csávónak meg a többieknek a videóit az RSDtől amiről már beszéltem, és ugye a legújabb videókat néztem.

csak arra nem gondoltam hogy azok már gecire haladóknak szólnak amúgy, szóval az hogy tyler aztmondja hogy minden egyes csoport után ha odamész nőni fog a jókedved és egyre faszább leszel az rám kurvára nem vonatkozik mert én még eléggé fullkezdő vagyok és rám még tök más szabályok vonatkoznak.

szóval gecire elbaszta a kedvem aztán betéptünk leviékkel mint a kurvaisten és ment a BANTER és közben végtelen dologra jöttem rá magammal kapcsolatban elég top feel volt.

arra is rájöttem hogy mi volt a tré a csajokkal, miért nem éreztem a seteket, azért volt mert igazából kurvára nemis a csajozással volt a gondom végig. ez bőven látszott abból hogy igazából kurvakönnyen szereztem barátnőt mindig, nemvolt gondom abból se hogy hogyan dugjam meg őket meg mittomén, abszolut nincs szükségem arra hogy ezt most így külön "tanuljam", ha magamatadom akkor jön magamtól.

és arra jöttem rá hogy igazából kurvára nem adtam magamat hanem csak egy ilyen magabiztosság kamu maszkot, ezért tudtam simán odamenni 0 idegességgel, még akkoris ott állni és balfaszkodni ha már rég elakarnak küldeni a faszba (erről levi tudna mesélni) rezzenéstelen arccal akkoris nyomni a bullshitet és közben nem érezni semmit, tulajdonképpen egy ilyen színészi performanszot előadni. aztán így kurvára nem csoda hogy nem éreztem a dolgot és mivel full nem vettem a szociális ingereiket meg reakciójukat, vagyis vettem csak leszartam magasról hogy a faszba kívántak már és inkább még maradtam hogy bizonyítsam hogy milyen fasza vagyok mert úgy éreztem hogy elmenni itthagyni őket beismerni a kudarcot az ciki lenne meg gyengeség, szóval húztam a végletekig a dolgot.

mondjuk ebben azis bennevolt hogy azt mondták hogy a "persistence" a kulcs sokszor abban hogy 1 csajt megszerezz, ami igaz is csak nem az én esetemben amikor már tényleg a faszba kívántak de nem engedtem el a dolgot

kurvára antiszociális lettem, új embert irl magamtól nemtudom mikor ismertem már meg, és erre akkor jöttem rá amikor ma este leviékkel meg a haverjaikkal dumáltunk és levi is világított rá részben valami high as fuck beszéltegés közben lel. ezért 1 részt ezért a fórum is felelős arra a következtetésre jutottam hogy igazából innen már sok értéket nem szedek ki, csak függőségből visszajárok. azért nem vagyok soha magányos meg azért nem vágyok a többi emberrel folytatott társas kapcsolatra, mert ha magányos vagyok és ösztönözne hogy menjek át ismerkedni akkor inkább csak feljövök ide és olvasgatok meg postolok pár faszságot és megis van oldva. majdnem olyan mint a pornófüggőség, ha minden nap nézed a pornót akkor napközben nemnagyon lesznek szexuális ingereid mert már kielégítetted az egészet, na nekem ugyanez a forummal.

+ még a facebook is ilyen nekem, az volt a durva valamelyik nap itt nemvolt kontent és facebookon nemírt vissza 2-3 ember és úgyéreztem hirtelen hogy mindenki leszar és nincsen semmi barátom hirtelen gecimagányos lettem, régen nem éreztem ilyet feel. aztán visszaírt valaki és utána megnyugodtam de ilyen fél óráig geciszar volt, senki nem volt fent akivel beszéljek etc. meg azis sad hogy ha valami szociális ingerem támad akkor azt úgy elégítem ki hogy facebookon ráírok valakire akivel már nem beszéltem 1 ideje vagy etc, irl meg full retardba tolom leszarom az embereket és így elnyomom a természetes ingert és ezért van valamennyi social anxietym egész nap, nagyon nehezen szólnék hozzá valami új emberhez, pedig az tök természetes meg magától jön, levi+haverjai elég jól nyomják ezt, habár bebaszva lel, de nekem még bebaszva se menne olyan faszán

szoval ugy döntöttem hogy elhagyom a forumot mert kikell nőni ezt a dolgot, igazából úgy érzem hogy hátráltat az életben hogy itt élek ki sok szociális ingert. persze sokat is segített ez az oldal új embereket megismerni meg etc, csak már úgy érzem hogy inkább többet árt mint segít. meg a facebook useomat is eléggé lefogom csökkenteni, de facebookon még fentleszek azért onnan nem tűnök el teljesen. csak mert olyan szinten nyomom már hogy amikor itthonvagyok akkor 0-24 fentvagyok szinte és isnt gz

edének gecire igaza volt amúgy hogy "beszélgess emberekkel", tényleg ez volt a probléma forrása hogy emberekhez se nagyon akartam kommunikálni, ezért nem mentem oda a csajokhoz se nem azért mert gecire fostam, egyszerűen csak ez a szociális inger teljesen minimális szinten üzemelt nálam hogy nemvolt kedvem beszélgetni elkezdeni igazából. amúgy valószínűleg sokan mostis úgyfogjátok gondolni hogy túlzásokba esek meg etc hogy itthagyom az egészet, lehet nektek lesz igazatok, de ha nem lesz jobb ettől akkor úgyis visszajövök majd. meg mondom aki fontos az úgyis megvan facebookon is szoval ne sírjatok utánam

na írok még1 postot amúgy mer hosszú lesz


ugyan ezeket magyaraztam, te meg bantasnak fogtad fel, vagy azt hitted, hogy magamat akarom jobb szinben feltuntetni, isnt gz
de legalabb szepen lassan kezdesz rajonni magadtol
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 2 2014 10:45am
Quote (putincykavodka @ Aug 1 2014 06:12am)
Nemrossz
Ezutan mondja valaki hogy karos a fu lol, csak gyogyit, nezzetek mar mesbol mit hozott ki
Szerintem en ha nem jspznek mashol se elnem szocialis eletet, ezer vagyok itt nemtomhany eve, aztan ez se biztos, lehet azert vagyok itt kevesebbet mer dolgozom es emberek kozott vagyok, vagy csak nincs idom dunnno loll


De azert rohogok ezen h te akarkinek segiteni akardz meg akarkivel normalis " minossegi " emberi kapcsolarot ajarsz vagy h irtad meg templomot csinalsz ok

Ehelyett az igazsag:
Mate rackid nem segit senkinek
Mate racz csak akkor segit ha fizetsz neki
Fizess neki sokat es akkor nem fog leszarni
Mate racz agya igy mukodik
Mate racz kid nem segit senkinek freebe
Mate racz kid nem jotekonysagi szervezet
Mate racz kid egy onzo kis geci
Meshracskid csak maganak segit de neha meg maganak se
Mindenkit leszar maga korul, csak sajat magaval foglalkozik
YY HOGY MAS SZENVED AZT O LESZARJA AZERT TARTUNK OTT AHOL
Np, szerencsere nem minden ember ilyen, en pl tenylegl mindig mindenkinek segitek akinek tudok)


:DDDDD
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 11 2014 01:08pm
knife)
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 11 2014 01:10pm
mint nyugdíjas néni
gyógyászati papucsának talpára tapadt
virsli darab
az örs verzér téri ikea
éttermének padlójáról
lelkem úgy morzsolódott szét
az emlékek áradatától

de ne félj
nem néztem még csak gyerekosztály felé se
lehajtott fejjel
mentem egyenesen előre
nehogy eszembe jussanak
a közös álmok
a nagy konyha
meg a gyerekszoba
a piros cserepes ház
meg az utazás

nem is értem miért jöttem
az ikeába
talán mert ott 390
a csirkefalat körettel
és 250
a svéd bodzás sütemény


te majom geci
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 11 2014 01:11pm
topicnecro
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Sep 11 2014 03:13pm
volt progresses post egyáltalán a topicba? ezt a 9 oldal bullshitet olvassa a faszom
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 11 2014 03:32pm
most akkor volt késelés?
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 11 2014 03:38pm
Quote (RRC @ Sep 11 2014 11:32pm)
most akkor volt késelés?


yy
Go Back To Magyar Topic List
Prev1202122
Add Reply New Topic New Poll