Quote (bamboo @ Jul 21 2014 10:55am)
őszintén irigylem az egyszerűségedet
szia én rendszeresen iszok alkoholt, már lassan fél éve
semmi bajom
bassza meg minden neurobiológus, a fű egészséges
nem okoz agressziót, úgyhogy legalizálni kéne
az ilyen topicokat kéne a halálraítélteket kínozni, mert biztos, hogy 5 perc után rákot kapnának