d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Van Itt Olyan Aki Járt > Elterelésre?
Prev1202122232440Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 21 2014 04:52am
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jul 21 2014 04:53am
Quote (xGurke @ Jul 21 2014 10:51am)
ok, köszönjük

most akkor mesélj te arról, hogy milyen kutatási eredményeid vannak ezen a területen, mivel a Magyar Tudományos Akadémia Kísérleti Orvostudományi Kutatóintézetének egyik kutatója biztos hülyeségeket beszél :)

kérlek


nincsenek kutatási eredményeim, tapasztalatom van, de erről inkább nem beszélek mert illegális
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 21 2014 04:53am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 21 2014 04:53am
Quote (bamboo @ Jul 21 2014 10:53am)
nincsenek kutatási eredményeim, tapasztalatom van, de erről inkább nem beszélek mert illegális


köszönöm, hogy érdemben hozzájárultál a topichoz

Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 21 2014 04:55am
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jul 21 2014 04:55am
Quote (xGurke @ Jul 21 2014 10:53am)
köszönöm, hogy érdemben hozzájárultál a topichoz

http://3.ii.gl/8vz7cVVb.png


őszintén irigylem az egyszerűségedet

nekiállsz itt cöpis képeket postolni, hisz egyetemen is tanítják h a marihuána drog, és a drogozás vége h egy elhagyott gyári telepen halsz meg túladagolásban a legnagyobb nyomorban tűkkel borított testtel mint egy sün

This post was edited by bamboo on Jul 21 2014 04:58am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 21 2014 04:56am
beszarok komolyan :D

ITT : én már szívtam füvet és nem haltam bele, úgyhogy mindenki, aki azt állítja, hogy káros az bassza meg a kurva anyját

néha megdöbbenek, hogy milyen kibaszott buta emberek vannak
mondjuk ezeket inkább seneetől meg vanektől vártam
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 21 2014 04:57am
Quote (xGurke @ Jul 21 2014 10:53am)
http://1.ii.gl/aFJjha1.png


szegény crack whorek
én megmenteném őket :(
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 21 2014 04:57am
Quote (xGurke @ Jul 21 2014 11:56am)
beszarok komolyan :D


néha megdöbbenek, hogy milyen kibaszott buta vagyok


fixáltam
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 21 2014 04:58am
Quote (bamboo @ Jul 21 2014 10:55am)
őszintén irigylem az egyszerűségedet


szia én rendszeresen iszok alkoholt, már lassan fél éve
semmi bajom
bassza meg minden neurobiológus, a fű egészséges
nem okoz agressziót, úgyhogy legalizálni kéne

az ilyen topicokat kéne a halálraítélteket kínozni, mert biztos, hogy 5 perc után rákot kapnának
Go Back To Magyar Topic List
Prev1202122232440Next
Add Reply New Topic New Poll