d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > You Nostalgia You Lose
Prev1202122232434Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 15 2014 11:17am
Quote (putincykavodka @ 15 Jul 2014 19:13)
ertem :s
es ok 30 eves jatekokkal jatszottak mikor mar volt wow is?
hulye kerdes, gondolom igen, ha mar ezeket postolod :wacko:

Amugy mostsnaban mivel szoktal jatszani?)


az meg a másik, hogy a játékok nagy része olyan országból származik ahol sose volt kommunizmus, ricsike
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 15 2014 11:19am
Quote (RRC @ Jul 15 2014 07:17pm)
az meg a másik, hogy a játékok nagy része olyan országból származik ahol sose volt kommunizmus, ricsike


wat? :o
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 15 2014 11:32am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 15 2014 11:34am
vanek multi és nem az akinek kiadja magát, stop tard pls
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Jul 15 2014 11:42am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 15 2014 11:43am
Quote (Rawen @ 15 Jul 2014 18:34)
vanek multi és nem az akinek kiadja magát, stop tard pls


na de kié
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Jul 15 2014 11:45am
Quote (bajcli @ 15 Jul 2014 15:11)
http://www.gamefabrique.com/storage/screenshots/genesis/micro-machines-2-turbo-tournament-05.png

hi


baszki ezzel kb 10 évesen játszottam egy ismerősnél, és nem maradt meg a címe, és soha nem tudtam megszerezni. Na most meg lett. kösz.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 15 2014 11:46am
Quote (Rawen @ Jul 15 2014 06:34pm)
vanek multi és nem az akinek kiadja magát, stop tard pls


nevetséges vagy :D
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 15 2014 11:52am
Quote (Rawen @ Jul 15 2014 06:34pm)
vanek multi és nem az akinek kiadja magát, stop tard pls


eléggé konzekvensen tudja hozni a tardot, ráadásul tökre ráillik amit előad, nem hibázik

vagy ő volt tassasin, és akkor is mesterien adta elő magát már akkor is (tard vicces képek videók miatt mondom), vagy valamelyik olyan random oldfag akire már nem is emlékszem, hogy kicsoda
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 15 2014 11:55am
Quote (jarabekg @ 15 Jul 2014 19:52)
eléggé konzekvensen tudja hozni a tardot, ráadásul tökre ráillik amit előad, nem hibázik

vagy ő volt tassasin, és akkor is mesterien adta elő magát már akkor is (tard vicces képek videók miatt mondom), vagy valamelyik olyan random oldfag akire már nem is emlékszem, hogy kicsoda


szerintem amúgy semmi gond vele, csak ti vagytok retardáltak a szokás szerint
Go Back To Magyar Topic List
Prev1202122232434Next
Add Reply New Topic New Poll