d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Bug Szomorú Története
Prev1202122232427Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 19 2014 06:51am
Quote (Flutter @ 19 Jun 2014 14:51)
azert engem erdekelne most mi a bajotok ricivel
mesht basztatja, de azt meg is ertem
gurke beleszolt, azota ra is ugrik

mashoz nem is latom hogy hozzaszolna
a szokasos hulyesegeit meg nem kell komolyan venni, azt hinne az ember erre mar rajottetek 6 ev alatt


biztos jól kiröhögtök mindenkit ts-en, epic trolley
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 19 2014 06:52am
Quote (Flutter @ Jun 19 2014 01:51pm)
azert engem erdekelne most mi a bajotok ricivel
mesht basztatja, de azt meg is ertem
gurke beleszolt, azota ra is ugrik

mashoz nem is latom hogy hozzaszolna
a szokasos hulyesegeit meg nem kell komolyan venni, azt hinne az ember erre mar rajottetek 6 ev alatt


jezusom, még 8 év elteltével is vannak ilyen emberek

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 19 2014 06:53am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 19 2014 06:53am
Quote (Flutter @ Jun 19 2014 12:51pm)
azert engem erdekelne most mi a bajotok ricivel
mesht basztatja, de azt meg is ertem
gurke beleszolt, azota ra is ugrik

mashoz nem is latom hogy hozzaszolna
a szokasos hulyesegeit meg nem kell komolyan venni, azt hinne az ember erre mar rajottetek 6 ev alatt


>bárki komolyan veszi

csak szeretem nézni a vergődését
kicsit szórakoztató
minden postja mellé odaképzelem az autista gyépés fejét és kurva jókat röhögök
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 19 2014 06:57am
Quote (Rawen @ Jun 19 2014 01:51pm)
biztos jól kiröhögtök mindenkit ts-en, epic trolley


igy van!
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 19 2014 07:00am
Quote (Flutter @ Jun 19 2014 12:51pm)
azert engem erdekelne most mi a bajotok ricivel
mesht basztatja, de azt meg is ertem
gurke beleszolt, azota ra is ugrik

mashoz nem is latom hogy hozzaszolna
a szokasos hulyesegeit meg nem kell komolyan venni, azt hinne az ember erre mar rajottetek 6 ev alatt


aha
nem
rici egy féreg
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 19 2014 07:00am
Quote (AngryBug @ 19 Jun 2014 15:00)
aha
nem
rici egy féreg


majd egyszer flutter is rájön
addig meg röhögnek tsen
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 19 2014 07:02am
Quote (Rawen @ Jun 19 2014 02:00pm)
majd egyszer flutter is rájön
addig meg röhögnek tsen


de hát őt nem basztatja szóval teljesen normális és elfogadható a viselkedése :) ő nem érti :) mi lehet az emberek baja balázskával, teljesen normálisan viselkedett a 8 év alatt amíg ittvolt, senkit nem bántott, nem érti vágod :)

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 19 2014 07:02am
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 19 2014 07:04am
Quote (Rawen @ Jun 19 2014 01:00pm)
majd egyszer flutter is rájön
addig meg röhögnek tsen


eddig is tudtam mekkora egy fasz, akkor vrt meg az egyik legjobb haverom volt es pont akkor jatszotta el vele azt amit meshel
mikor elkezdtem vele gamelni, azthittem mégis tud normalis lenni.. de most tudtam meg milyen valójában.
amíg az embernek nincsenek úgymond személyes problémái vele, még jóhogy nem zavarja
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 19 2014 07:05am
Quote (AngryBug @ 19 Jun 2014 15:04)
eddig is tudtam mekkora egy fasz, akkor vrt meg az egyik legjobb haverom volt es pont akkor jatszotta el vele azt amit meshel
mikor elkezdtem vele gamelni, azthittem mégis tud normalis lenni.. de most tudtam meg milyen valójában.
amíg az embernek nincsenek úgymond személyes problémái vele, még jóhogy nem zavarja


még én is emlékszem amikor nem értettem mi baja van az embereknek ricivel, azt hittem csak tényleg ilyen visszafogott egyén mint én de aztán lassan rájöttem, hogy nem
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 19 2014 07:06am
Quote (AngryBug @ Jun 19 2014 02:04pm)
eddig is tudtam mekkora egy fasz, akkor vrt meg az egyik legjobb haverom volt es pont akkor jatszotta el vele azt amit meshel
mikor elkezdtem vele gamelni, azthittem mégis tud normalis lenni.. de most tudtam meg milyen valójában.
amíg az embernek nincsenek úgymond személyes problémái vele, még jóhogy nem zavarja


az addig oké hogy nem zavarja, de hogy sok sok év alatt nem tudott rájönni hogy mi az emberek baja ricivel, az azért súlyos
Go Back To Magyar Topic List
Prev1202122232427Next
Add Reply New Topic New Poll