d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Strife
Prev120212223Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Jan 17 2014 06:16am
Quote (jarabekg @ 16 Jan 2014 17:24)
feliratkoztam betara, de ilyen ocsmany jatekot nem lattam meg

ilyen conceptek mellett ki a fasznak van kedve jatszani vele rly?
http://www.youtube.com/watch?v=PpAfU2fqY2E


nekem van csak a móka kedvéért. egyszer. facebook oldalukon meg képregényes háttérsztori csinálnak vagy mit. nagyon rávannak feszülve az alkotók, csak a beta kulcs nem akar eljutni hozzám :D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 17 2014 06:51am
Quote (jarabekg @ 17 Jan 2014 12:26)
??

csak azert mert a focit tobben nezik mint a teniszt, nem lesz oda a sportok dicsosege ^^

Abbol meg, hogy szerinted tobb erofeszites kell egy totalisan individual skill based jatek, mint egy teamgame professzionalis uzesehez, pontosan latszik, hogy fingod nincs rola, hogy mirol szol is a lol (vagy a tobbi moba), professzionalis szinten, csak gecinagy a pofad. Ezek az eberek otthagyjak az iskolat egyeteet nkat etc., egytt elnek egytt alszanak, es amellett hogy az individal skilljuk is top tier, meg a csapatmunkan is dolgozniuk kell, ami ezerszer nehezebb mint akarmi az sc2ben. inb4 2v2 vagy 3v3,, az egyaltalan nem ugyan az, es ezt te is pontosan tudod. Vagy arra gondolsz hogy a top teamek mogott rendes menedzsment van, es csak a gamelessel kell foglalkoznia egy pronak, az pedig csak azert van, mert ebben van penz. (mert nem ded gaem :XD )

A dreamhackhez meg meg hozzatennem, hogy egyaltalan nem szamit nagy eventnek lolban, miutan a riotnak van sajat bajnoksaga. Arrol nem is beszelve, hogy egy atlagos napon mindig a lol streaeket nezik a legtobben.


jaj te :'D
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 21 2014 11:39pm
Kaptam beta kulcsot, lehet regelek.
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Jan 22 2014 09:41am
Quote (Karan2_Returned @ 22 Jan 2014 06:39)
Kaptam beta kulcsot, lehet regelek.


piszokmázlista :angry:
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 22 2014 04:15pm
Quote (Xundu @ Jan 22 2014 05:41pm)
piszokmázlista :angry:


Sokbol nem maradsz ki
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 22 2014 04:36pm
Quote (Xundu @ 22 Jan 2014 17:41)
piszokmázlista :angry:


ha kapok neked adom
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Feb 4 2014 11:09am
Quote (RRC @ 22 Jan 2014 23:36)
ha kapok neked adom


mostjött mail kulcsokkal. jejj :D azthiszem rászánok 20 percet :D
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Feb 4 2014 11:14am
Quote (Xundu @ 4 Feb 2014 18:09)
mostjött mail kulcsokkal. jejj :D  azthiszem rászánok 20 percet :D


ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Feb 4 2014 11:15am
Quote (GoreKnight9 @ 4 Feb 2014 18:14)
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn


nem lehet reportolni valakit sátánista szövegekért?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 4 2014 11:31am
Quote (MarcusD @ 4 Feb 2014 19:15)
nem lehet reportolni valakit sátánista szövegekért?


de. pmelj jézusnak
Go Back To Magyar Topic List
Prev120212223Next
Add Reply New Topic New Poll