d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Tolvajkergetők
Prev120212223Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 7 2013 02:56pm
kicsit furán hatott, hogy az eddigi részekben bárkihez odamentek és az arcába dugták, hogy "rohadt tolvaj, valld be minden bűnödet mer videó is van róla hurr durr", aztán a mostani utolsó részben meg, "ja azon a videón nem is ő volt, meg a másikon is xy volt, nem is x, a következőn pedig z volt y helyett"

(bár az esetek nagy része persze tényleg jogos volt)

Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 7 2013 03:30pm
Quote (Nerz8 @ Jan 7 2013 08:56pm)
kicsit furán hatott, hogy az eddigi részekben bárkihez odamentek és az arcába dugták, hogy "rohadt tolvaj, valld be minden bűnödet mer videó is van róla hurr durr", aztán a mostani utolsó részben meg, "ja azon a videón nem is ő volt, meg a másikon is xy volt, nem is x, a következőn pedig z volt y helyett"

(bár az esetek nagy része persze tényleg jogos volt)


de azért még másik kettön tényleg ö volt 8~D
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jan 7 2013 04:10pm
híres vagyok köcsögök
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jan 8 2013 01:05am
Quote (TouchCow @ 8 Jan 2013 00:10)
híres vagyok köcsögök


Téged is rajtakaptak vagy wut?
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 8 2013 07:49am
Quote (ElCapitano @ Jan 8 2013 08:05am)
Téged is rajtakaptak vagy wut?


írták itt, hogy többször is bent volt egyik részben valami piacnál, mint fizetetlen statiszta
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 9 2013 09:49am
Quote (Anarkin @ 9 Jan 2013 17:34)


Bayer Zsolt szerintem siman megerdemelne ugyanezt.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 10 2013 03:02am
Quote (Anarkin @ Jan 9 2013 04:34pm)


az ítélet jogosságát nem szeretném vitatni, de kismillió embert el lehet ítélni ez alapján

akár elég lenne felnézni akármelyik cigány csoportba a facebookon, hogy árnyaljuk a képet
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 10 2013 03:17am
Quote (Anarkin @ Jan 9 2013 03:34pm)


megérdemli
faszparaszt ez a csávó
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 2 2013 03:44pm
Nem is tudtam, hogy ennek a Tomcat gyereknek köszönhetjük a Revenge of... sorozatot :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev120212223Next
Add Reply New Topic New Poll