d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Guild Wars 2
Prev1202122232478Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 27 2012 11:39am
Quote (cowding @ Aug 27 2012 07:34pm)
énis jáchatok? :c






amúgy lehet, hogy más accjával is ki tudom próbálni a gw-t, úgyhogy ha mesh részéről rendben van a dolog, lehet, hogy tudunk osztozkodni :D

This post was edited by Saenchai on Aug 27 2012 11:40am
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 27 2012 11:47am
Quote (Saenchai @ Aug 27 2012 07:39pm)
http://i3.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/383/603/c6c.gif



amúgy lehet, hogy más accjával is ki tudom próbálni a gw-t, úgyhogy ha mesh részéről rendben van a dolog, lehet, hogy tudunk osztozkodni :D




Igazából én nekem elég lenne kb 2 órára ha te/valaki nagyon nyomni akarná, megnézném a mozgást/spelleket quest maxgrafika stb.
Csak azért mondtam h húznám a karit hogyha valaki kölcsönadja az accát valami kis haszna legyen
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 27 2012 11:50am
Quote (cowding @ Aug 27 2012 07:47pm)
http://i.imgur.com/CP6ah.gif

Igazából én nekem elég lenne kb 2 órára ha te/valaki nagyon nyomni akarná, megnézném a mozgást/spelleket quest maxgrafika stb.
Csak azért mondtam h húznám a karit hogyha valaki kölcsönadja az accát valami kis haszna legyen


mondom, ha mesh odaadja neked az accot, felőlem teljesen okés a dolog, mert közben kaptam 1 másik accot is, amivel tudok játszani, azt akkor tudsz te is kockulni 1 kicsit, meg én is :thumbsup:
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 27 2012 12:06pm


omfg így kikapni
leverték a lordunkat és az gecisok pont :S fogalmam se volt, hogy hova kéne menni megvédeni :D
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 27 2012 12:48pm
KURVAJO ez a pvp!
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 27 2012 12:59pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Aug 27 2012 07:48pm)
KURVAJO ez a pvp!


kiveve amikor ugy veszitunk hogy azt sem ertem hogy mi törtenik
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 27 2012 01:26pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Aug 27 2012 08:48pm)
KURVAJO ez a pvp!


nekem meg még kurva szokatlan ez a közeli nézet d3 után :D
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 27 2012 02:50pm
volt egy quest ahol egy béka disznóvá változtatott, hogy beférjek a szűk lyukakba és kiszedjem onnan a rosszindulatú kukacokat

Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 27 2012 02:51pm
nah lejött, végre kipróbálhatom :)
köszi mesh :wub:

This post was edited by cowding on Aug 27 2012 02:51pm
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Aug 27 2012 03:12pm
hehe megérkezett a reddit által küldött süti az arenanethez
( https://www.wepay.com/donations/reddit-thanks-arenanet )





Go Back To Magyar Topic List
Prev1202122232478Next
Add Reply New Topic New Poll