Quote (Epiphone @ 9 Mar 2011 16:33)
most épp? unatkozom
de egy óra múlva megyek zenélni

me > u anytime baibai
Látod, ez megint egy olyan szöveg, amivel senkit se aláztál le, senki sem
gondolja azt, hogy győztél, hanem mindenki körberöhög, és saját magadat
járatod le. Tudom, tudom, nem érdekel, de ha csak saját magadnak jobb érzés,
hogy "fúúúú, megint de jól elküldtem mindenkit a fenébe", akkor megint csak
a mondandóm első fele lesz érvényben. Kicsit lássál már túl saját magadon plz.