d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hosszu Ut > :-)
Prev1202122232435Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 9 2011 08:32am
Quote (ReDEyeS @ 9 Mar 2011 15:30)
az a másik amúgy, hogy hiába 20 értelmetlen post, a válasz általában megkapján 5-10 percen belül ilyen kérdésekre... a probléma ott van hogy elkezdenek rinyálni még így is, hogy jaaaj miért kell 20 felesleges spam... pedig a választ már rég megkapták


nekem a köcsög magyarok nemsegítetek nyomorékok
tetszik a legjobban
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 08:32am
Quote (Cpt_Ghost @ 9 Mar 2011 16:30)
te farok


most elgondolkodtam egy fél másodpercig
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Mar 9 2011 08:33am
Quote (Ghostmasterq @ Mar 9 2011 04:31pm)
értjük. akkor miért vagy itt?


most épp? unatkozom
de egy óra múlva megyek zenélni :) me > u anytime baibai
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Mar 9 2011 08:33am
Quote (Epiphone @ 9 Mar 2011 15:33)
most épp? unatkozom
de egy óra múlva megyek zenélni :) me > u anytime baibai


istenem...:DDD
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 9 2011 08:34am
Quote (Epiphone @ 9 Mar 2011 19:33)
most épp? unatkozom
de egy óra múlva megyek zenélni :) me > u anytime baibai


Ezt szerintem mentem, ékes darabja lesz a gyűjteményemnek.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 9 2011 08:34am
Quote (Epiphone @ 9 Mar 2011 15:33)
most épp? unatkozom
de egy óra múlva megyek zenélni :) me > u anytime baibai


értem.
én 8 évig klarinétoztam.
me > u ?
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Mar 9 2011 08:35am
Quote (josheide @ Mar 9 2011 04:34pm)
Ezt szerintem mentem, ékes darabja lesz a gyűjteményemnek.


büszke lehetsz az ékes gyűjteményedre. komolyan. :)

Quote (Ghostmasterq @ Mar 9 2011 04:34pm)
értem.
én 8 évig klarinétoztam.
me > u ?


nem érted a metaforát
az én életem > urs
szed bat trú

This post was edited by Epiphone on Mar 9 2011 08:36am
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 08:35am
Quote (Cpt_Ghost @ 9 Mar 2011 16:32)
nekem a köcsög magyarok nemsegítetek nyomorékok
tetszik a legjobban


pontosan :)

szóval Linda itt a fő probléma azzal van, hogy aki segítséget kér azok általában nem képesek rendesen befogadni azt...

amit ignorálni kell arra ráugranak, hogy miért spammol x vagy y vagy z

viszont ha vki teljesen önzetlenül segít afelett meg elsiklanak...


szóval nem véletlen mondják, hogy a viselkedésük miatt anyáznak az itteniek az újakra... mert kb erről van szó.

bár én sose anyázok és ha tudok segítek a népeknek, de mint mondtam, teljesen egyetértek azokkal akik leszarják ezt
Retired Moderator
Posts: 17,423
Joined: Aug 8 2005
Gold: 1,486.07
Trader: Trusted
Mar 9 2011 08:36am
Quote (Epiphone @ 9 Mar 2011 16:33)
most épp? unatkozom
de egy óra múlva megyek zenélni :) me > u anytime baibai


Látod, ez megint egy olyan szöveg, amivel senkit se aláztál le, senki sem
gondolja azt, hogy győztél, hanem mindenki körberöhög, és saját magadat
járatod le. Tudom, tudom, nem érdekel, de ha csak saját magadnak jobb érzés,
hogy "fúúúú, megint de jól elküldtem mindenkit a fenébe", akkor megint csak
a mondandóm első fele lesz érvényben. Kicsit lássál már túl saját magadon plz.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 9 2011 08:36am
Quote (ReDEyeS @ 9 Mar 2011 15:35)
pontosan :)

szóval Linda itt a fő probléma azzal van, hogy aki segítséget kér azok általában nem képesek rendesen befogadni azt...

amit ignorálni kell arra ráugranak, hogy miért spammol x vagy y vagy z

viszont ha vki teljesen önzetlenül segít afelett meg elsiklanak...


szóval nem véletlen mondják, hogy a viselkedésük miatt anyáznak az itteniek az újakra... mert kb erről van szó.

bár én sose anyázok és ha tudok segítek a népeknek, de mint mondtam, teljesen egyetértek azokkal akik leszarják ezt


meg az is jó amikor itt mindenki nolifer köcsög szar kocka
Go Back To Magyar Topic List
Prev1202122232435Next
Add Reply New Topic New Poll