d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev12021222324122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 25 2010 10:53am
Quote (Ad4mz @ 25 Jun 2010 17:52)
rothat máj


szekszi vagy a videóban (fb) :wub:
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jun 25 2010 10:54am
Quote (Nerz8 @ 25 Jun 2010 18:53)
szekszi vagy a videóban (fb) :wub:


ofc :D
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 25 2010 10:56am
Quote (Nerz8 @ Jun 25 2010 06:53pm)
szekszi vagy a videóban (fb) :wub:


de csak ilyen bólogatós bulikba jár,rendes darálós buliba nem mer eljönni

kisadam:c
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jun 25 2010 10:57am
Quote (Saenchai @ 25 Jun 2010 18:56)
de csak ilyen bólogatós bulikba jár,rendes darálós buliba nem mer eljönni

kisadam:c


cöcöcöcöc
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 25 2010 10:59am
Quote (Ad4mz @ Jun 25 2010 06:57pm)
cöcöcöcöc


gyeremá :(
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 25 2010 10:59am
Quote (Saenchai @ 25 Jun 2010 17:56)
de csak ilyen bólogatós bulikba jár,rendes darálós buliba nem mer eljönni

kisadam:c


:(
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jun 25 2010 10:59am
Quote (Saenchai @ 25 Jun 2010 18:59)
gyeremá :(


a reptéres buliba tuti nem megyek
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 25 2010 11:06am
Barátnőm reggeltől estig velem lenne, szó szerint.
Ő úgy gondolja ha járunk ez alap h folyamatosan egymás seggében vagyunk.
Tényleg így van? Nekem 5-6 óra is kurva sok.
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jun 25 2010 11:10am
Quote (fahrii @ 25 Jun 2010 19:06)
Barátnőm reggeltől estig velem lenne, szó szerint.
Ő úgy gondolja ha járunk ez alap h folyamatosan egymás seggében vagyunk.
Tényleg így van?  Nekem 5-6 óra is kurva sok.


hát ha 2 napja jártok akkor igen

egyébként meg menj a gyakorikérdésekre az ilyenekkel

This post was edited by sunnymarcell on Jun 25 2010 11:10am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 25 2010 11:19am
Quote (fahrii @ 25 Jun 2010 19:06)
Barátnőm reggeltől estig velem lenne, szó szerint.
Ő úgy gondolja ha járunk ez alap h folyamatosan egymás seggében vagyunk.
Tényleg így van?  Nekem 5-6 óra is kurva sok.


Bátyám a barátnőjével fél éve együtt jár, azóta összesen szerintem 1 hetet nem voltak együtt, bár ők tényleg szeretik egymást :P
Go Back To Magyar Topic List
Prev12021222324122Next
Add Reply New Topic New Poll