d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Keménykötéses
Prev1202122232441Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 21 2010 02:19pm
Quote (aLexXx2 @ Jun 21 2010 10:18pm)
25


zsír
merre laksz? leszünk spanok?
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 21 2010 02:20pm
Quote (Nerz8 @ Jun 21 2010 09:10pm)
http://www.roadrunnerrecords.com/shared/pictures/CradleOfFilth/COF4.jpg


/thread
Member
Posts: 2,225
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Jun 21 2010 02:21pm
na én mára befejeztem, jó8 all.

holnap vizsgázok.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 21 2010 02:22pm
Quote (aLexXx2 @ 21 Jun 2010 22:16)
mért baj az ha mercije van? ha valakinek mercije van , az biztos hülye ?
a smink oké , de bulizni voltunk , szóval kicsit adott magára  , mert mostanába nem nagyon járunk


Nekem nem baj, hogy mercije van, de megkérdezném, ha már itt tartunk, hogy mi a legmagasabb végzettsége, s Neked?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 21 2010 02:23pm
Quote (Szuzsika @ Jun 21 2010 10:21pm)
na én mára befejeztem, jó8 all.

holnap vizsgázok.


hajrá. :D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 21 2010 02:41pm
ehhez most így este fáradt vagyok, de majd lehet holnap átfutom
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Jun 21 2010 02:48pm
nemtudom h vki mondta e mar de tl;dr
:)
Member
Posts: 4,938
Joined: Sep 26 2006
Gold: 1,175.50
Jun 21 2010 02:48pm
hát én speciel elolvastam.
abban igazad van, hogy kell a sok program, barátok, bulik, ismerősök, barátnő, de abban nem értek veled egyet, hogy miért köttetted ki a neted. én ezzel az egésszel úgy vagyok, hogy jó ha van, mivel tudok filmeket nézni, a kedvenc sorozataimat, megnézni myvip-iwiw-facebookot, számokat letölteni. nem feltétlenül kell ragaszkodni ehhez a közönséghez, főleg amiatt, amit te is leírtál, hogy egyfolytában megy az oltás. itt mindenki tud emberkedni, tudja szivatni a másikat, csak azt nem értem, hogy ennek mi értelme. tippem van csak, méghozzá az, hogy nem tudja magát kiélni az életben, ilyen szempontból. persze, 1 darabig vicces, de az, hogy sosincs jobb téma mint egymás leugatása, hát nem tudom, szerintem érdekes. mondjuk így ez sem teljesen igaz, mert néha akad jó téma, ami nem erről szól. ettől függetlenül szeretek ide feljárni, és eltölteni itt pár percet. ha másért nem, akkor maximum azért, hogy nevessek egy jót néhány idióta barmon, aki egész nap itt veri a faszát, és osztja az észt.
lényegében annyit akarok még mondani, hogy szerintem nem kell ezt a netes dolgot felfogni ilyen drasztikusan, maximum hanyagold ezt az oldalt.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 21 2010 02:52pm
Quote (fezzy @ Jun 21 2010 10:48pm)
hát én speciel elolvastam.
abban igazad van, hogy kell a sok program, barátok, bulik, ismerősök, barátnő, de abban nem értek veled egyet, hogy miért köttetted ki a neted. én ezzel az egésszel úgy vagyok, hogy jó ha van, mivel tudok filmeket nézni, a kedvenc sorozataimat, megnézni myvip-iwiw-facebookot, számokat letölteni. nem feltétlenül kell ragaszkodni ehhez a közönséghez, főleg amiatt, amit te is leírtál, hogy egyfolytában megy az oltás. itt mindenki tud emberkedni, tudja szivatni a másikat, csak azt nem értem, hogy ennek mi értelme. tippem van csak, méghozzá az, hogy nem tudja magát kiélni az életben, ilyen szempontból.  persze, 1 darabig vicces, de az, hogy sosincs jobb téma mint egymás leugatása, hát nem tudom, szerintem érdekes. mondjuk így ez sem teljesen igaz, mert néha akad jó téma, ami nem erről szól. ettől függetlenül szeretek ide feljárni, és eltölteni itt pár percet. ha másért nem, akkor maximum azért, hogy nevessek egy jót néhány idióta barmon, aki egész nap itt veri a faszát, és osztja az észt.
lényegében annyit akarok még mondani, hogy szerintem nem kell ezt a netes dolgot felfogni ilyen drasztikusan, maximum hanyagold ezt az oldalt.


mi a helyzet,rég voltál errefelé
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 21 2010 02:53pm
szia Petya <3

jó ez a topik.

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

örülök, hogy még meccs előtt kontributáltam.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1202122232441Next
Add Reply New Topic New Poll