☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev
1
20
21
22
23
24
65
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 9844
Replies: 646
Track Topic
tcp0505
Member
Posts: 6,688
Joined: Oct 29 2008
Gold
:
101.00
#211
May 30 2010 08:49am
Quote (sunnymarcell @ May 30 2010 04:48pm)
nem ígértem donatet senkinek
tényleg nem
hajrá marci
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#212
May 30 2010 08:49am
Quote (sunnymarcell @ May 30 2010 02:48pm)
nem ígértem donatet senkinek
és predit nem?
predi nem máshonnan hozza a nyomorék embereket h rá szavazzanak
ö indult azzal a siggel, ha vki rá fog szavazni, akkor ez van
ne sirj te kis ganéj
banyek
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold
:
0.31
#213
May 30 2010 08:50am
Quote (sunnymarcell @ 30 May 2010 15:48)
nem ígértem donatet senkinek
de azért csordogál lefele az fg-d, az előbb még több volt
Rezs
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#214
May 30 2010 08:50am
Quote (banyek @ May 30 2010 02:46pm)
Te aztán Tesó vagy a népnek rezs
nem tudom miről beszélsz te sötét barom
szállj már le rólam, kurvára nem vagyok kiváncsi rád
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#215
May 30 2010 08:50am
Quote (Ad4mz @ 30 May 2010 16:26)
inkább bajcli hatása mutatkozik meg abban a kommentben
sunnymarcell
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold
:
0.95
Warn: 60%
#216
May 30 2010 08:51am
Quote (banyek @ 30 May 2010 16:50)
de azért csordogál lefele az fg-d, az előbb még több volt
frónak veszem a cuccokat
kriza
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold
:
457.00
#217
May 30 2010 08:51am
Quote (sunnymarcell @ 30 May 2010 15:51)
frónak veszem a cuccokat
y ofc
banyek
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold
:
0.31
#218
May 30 2010 08:52am
Quote (Rezs @ 30 May 2010 15:50)
nem tudom miről beszélsz te sötét barom
szállj már le rólam, kurvára nem vagyok kiváncsi rád
akkor szerintem többet ne is intézz felém hozzászólást, kérdést bármit
Namechange
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold
:
316,730.65
Trader:
Trusted
#219
May 30 2010 08:53am
Quote (banyek @ 30 May 2010 16:52)
akkor szerintem többet ne is intézz felém hozzászólást, kérdést bármit
sirsz
kriza
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold
:
457.00
#220
May 30 2010 08:54am
Quote (kriza @ 30 May 2010 15:51)
y ofc
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=44358300&f=170
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
20
21
22
23
24
65
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact