d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1202122232465Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,688
Joined: Oct 29 2008
Gold: 101.00
May 30 2010 08:49am
Quote (sunnymarcell @ May 30 2010 04:48pm)
nem ígértem donatet senkinek


tényleg nem :P

hajrá marci :lol:
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 30 2010 08:49am
Quote (sunnymarcell @ May 30 2010 02:48pm)
nem ígértem donatet senkinek



és predit nem?


predi nem máshonnan hozza a nyomorék embereket h rá szavazzanak
ö indult azzal a siggel, ha vki rá fog szavazni, akkor ez van
ne sirj te kis ganéj
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 30 2010 08:50am
Quote (sunnymarcell @ 30 May 2010 15:48)
nem ígértem donatet senkinek


de azért csordogál lefele az fg-d, az előbb még több volt ;)
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 30 2010 08:50am
Quote (banyek @ May 30 2010 02:46pm)
Te aztán Tesó vagy a népnek rezs :D


nem tudom miről beszélsz te sötét barom
szállj már le rólam, kurvára nem vagyok kiváncsi rád :wacko:
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 30 2010 08:50am
Quote (Ad4mz @ 30 May 2010 16:26)
inkább bajcli hatása mutatkozik meg abban a kommentben


:o
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
May 30 2010 08:51am
Quote (banyek @ 30 May 2010 16:50)
de azért csordogál lefele az fg-d, az előbb még több volt ;)


frónak veszem a cuccokat
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
May 30 2010 08:51am
Quote (sunnymarcell @ 30 May 2010 15:51)
frónak veszem a cuccokat


y ofc
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 30 2010 08:52am
Quote (Rezs @ 30 May 2010 15:50)
nem tudom miről beszélsz te sötét barom
szállj már le rólam, kurvára nem vagyok kiváncsi rád :wacko:


akkor szerintem többet ne is intézz felém hozzászólást, kérdést bármit ;)
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 30 2010 08:53am
Quote (banyek @ 30 May 2010 16:52)
akkor szerintem többet ne is intézz felém hozzászólást, kérdést bármit ;)


sirsz
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
May 30 2010 08:54am
Quote (kriza @ 30 May 2010 15:51)
y ofc


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=44358300&f=170
Go Back To Magyar Topic List
Prev1202122232465Next
Add Reply New Topic New Poll