d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Quakelive Topic > -mert Ennek Meg Nincs-
Prev1202122232455Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Feb 28 2010 02:01pm
burgonya szarjon az esszébe és hajtsa össze, utana meg logoljon fel kvékre
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Feb 28 2010 02:22pm
PhreeKill

Total Frags: 143
Games Played: 19
Time Played: 3 hours
Last Game: Over a month ago
Accuracy (Hits / Shots): 22% (2,827 / 12,254)
Win / Loss (Ratio): 4 / 8 (0.50)
Kill / Death (Ratio): 143 / 296 (0.48)


feltettem újra :D

ha valaki akar játszani addoljon
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Feb 28 2010 03:05pm
Mert engem haver csak az mozgat
Ha Quakeezhetek naphosszat
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Feb 28 2010 03:07pm
Quote (Imdeth @ Feb 28 2010 10:05pm)
Mert engem haver csak az mozgat
Ha Quakeezhetek naphosszat


mostnem sry

canada-usa meccs!!
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Feb 28 2010 03:09pm
Quote (Imdeth @ Feb 28 2010 10:05pm)
Mert engem haver csak az mozgat
Ha Quakeezhetek naphosszat


http://www.youtube.com/watch?v=snNXlqVIPJo

ez eleg jo video lett
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Feb 28 2010 03:11pm
Quote (lacketto @ 28 Feb 2010 22:09)


eltűntetek
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Feb 28 2010 03:11pm
Quote (ace07 @ Feb 28 2010 10:11pm)
eltűntetek


nekem mára ennyi
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Feb 28 2010 03:12pm
Quote (lacketto @ 28 Feb 2010 23:09)


jaja, ha el bízom magam csak megnézem, amúgy van esély ilyen kaliberű embereket elcsípni quake liveon?
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Feb 28 2010 03:14pm
Quote (Imdeth @ Feb 28 2010 10:12pm)
jaja, ha el bízom magam csak megnézem, amúgy van esély ilyen kaliberű embereket elcsípni quake liveon?


persze van

http://www.quake-live.tv/
trénelödj innen
vannak jo kis 2.5 órás videok, néha érdemes belekukkantani, sokat lehet ebböl is tanulni

március 6tól meg megint lesz championship de ez most ilyen all stars lesz
élöben is lehet nézni^^

This post was edited by lacketto on Feb 28 2010 03:15pm
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Mar 1 2010 03:22pm


belépek egy Pro TDMbe, csapatom -6 pont, ellenfél 97.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1202122232455Next
Add Reply New Topic New Poll