d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Hiszel Istenben?
Prev1202122232431Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 30 2009 02:08am
Quote (jspogmg @ Sat, May 30 2009, 09:05am)
amíg nincs rá bizonyíték hogy létezik a valami amit Isten-nek hívunk addig nem fogok benne hinni : p


létezik, most már biztos vagyok benne

proof:

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=31614893&f=129

This post was edited by Taszilo.^ on May 30 2009 02:09am
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
May 30 2009 02:12am
Vanish 10
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
May 30 2009 02:12am
eloszor vmi ertelmeset akartam postolni (tenyleg:c)
de aztan rajottem h leszarom

so

+1

ty
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 30 2009 02:13am
Quote (jspogmg @ Sat, May 30 2009, 09:05am)
amíg nincs rá bizonyíték hogy létezik a valami amit Isten-nek hívunk addig nem fogok benne hinni :p


Jó a problémafelvetés: Isten létét konkrét természettudományos módszerekkel falszifikálhatóan bebizonyítani természetesen nem lehet, de én megfordítom:

ARRA SINCS SEMMIFÉLE BIZONYÍTÉK, HOGY ISTEN NEM LÉTEZIK! Amíg valaki konkrét természettudományos módszerekkel falszifikálhatóan be nem bizonyítja, hogy Isten NEM létezik, én hinni fogok benne!

Az Istent bizonyítékokkal keresni semmi értelme! Mint már azt leírtam korábbi kommmentjeimben, az Istennel a személyes szeretetkapcsolat a döntő! Semmi értelme hinni Istenben, ha valaki nem szereti is őt egyben! Az Isten ismeretére nem objektív bizonyítékokon keresztül juthatunk el, hanem szubjektív, személyes élményeken keresztül. Ezek a vallásos Istenélmények a döntőek, amikor a Teremtő, Gondviselő, Mindentudó, Mindenható Istennel ténylegesen kapcsolatba kerülünk. Senkit nem érdekel, hogy van-e Isten. Inkább az az érdekes, hogy ha egyáltalán létezik, akkor mi a közünk hozzá!
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
May 30 2009 02:19am
Quote (Szerintem @ Fri, 29 May 2009, 23:22)
magamból indultam ki...ha (még mindig) vallásos lennék, nem játszanék d2-vel és pláne nem járnék jsp-n


Quote (Oberon_os @ Fri, 29 May 2009, 23:23)
? :D Mertmértis?

Quote (ElCapitano @ Fri, 29 May 2009, 23:23)
Miért ne játszhatnál? Mert pogány mitológián alapszik? Vagy wtf? ~~


mert nem játszanék öldöklős játékokkal, még akkor se ha zombikat kell benne csapkodni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 30 2009 02:33am
Quote (Norina @ Sat, May 30 2009, 07:50am)
igen, politológiát  :rolleyes:

:lol:

de azért a kettőt ne kezeld egy lapon : ) a hitnek is és a politika elemzés tudományának is megvan a maga szépsége :rolleyes:


Azzal a különbséggel, hogy a politológia nagyobb humbuk :D

(lol mire leírtam láttam, hogy Cyberpunk pont ezt a szót használta...)

Bakker annyi sok mindent írnék, de 5 sor után megunom a gépelést :( Pedig ifeelnek is akartam válaszolni.
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
May 30 2009 02:44am
nincs semmilyen magasabb hatalom felettunk
egyedul vagyunk az egesz galaxisban, soz

btw a velemenyem mar leirta anarkin, saenchai, ifeel meg meg paran ugyh nem is irok nagy postot

This post was edited by Floodban on May 30 2009 02:48am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 30 2009 02:51am
Quote (Floodban @ Sat, May 30 2009, 09:44am)
nincs semmilyen magasabb hatalom felettunk
egyedul vagyunk az egesz galaxisban, soz

btw a velemenyem mar leirta anarkin, saenchai, ifeel meg meg paran ugyh nem is irok nagy postot


Azért csak van még élet ebben a kurva nagy világban. Van - volt - lesz.
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
May 30 2009 02:51am
Quote (beni @ Sat, 30 May 2009, 10:51)
Azért csak van még élet ebben a kurva nagy világban. Van - volt - lesz.


galaxist irtam nem univerzumot ^^
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 30 2009 02:54am
Quote (Floodban @ Sat, May 30 2009, 09:51am)
galaxist irtam nem univerzumot ^^


300 milliárd csillag és hozzá tartozó xxx milliárd bolygó azért már elég valószínűségi alapot teremt életre
Go Back To Magyar Topic List
Prev1202122232431Next
Add Reply New Topic New Poll