d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev1202122232458Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 25 2009 12:28pm
Quote (-joey- @ Mon, May 25 2009, 08:25pm)
Mert telefossák?


az már nem a mi szegénységi bizonyítványunk hogy ami egy életről szól azt ennyire tudják értékelni.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 25 2009 12:28pm
Quote (-joey- @ Mon, 25 May 2009, 20:25)
Mert telefossák?


:) Nem az volt a téma, hogy miért fossák tele?

Quote (xGurke @ Mon, 25 May 2009, 20:25)
iróniát érzek a szavaidban


Az egy dolog, hogy rosszul értelmezed az iróniát.. ^^
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 25 2009 12:29pm
Quote (BiceBoca @ Mon, May 25 2009, 06:28pm)
az már nem a mi szegénységi bizonyítványunk hogy ami egy életről szól azt ennyire tudják értékelni.


hunsub, így szeretem

Quote (ecneB @ Mon, May 25 2009, 06:28pm)
:) Nem az volt a téma, hogy miért fossák tele?



Az egy dolog, hogy rosszul értelmezed az iróniát.. ^^


előfordulhat ^^

This post was edited by xGurke on May 25 2009 12:29pm
Banned
Posts: 9,576
Joined: Jul 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
May 25 2009 12:29pm
Quote (xGurke @ Mon, 25 May 2009, 20:25)
iróniát érzek a szavaidban


érdekes, én nem érzek semmi vas tartalmút
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 25 2009 12:29pm
Quote (xGurke @ Mon, 25 May 2009, 20:27)
a szar az én seggemből származik, mert leszarom az egészet és nemértem minek kell ezt ide postolni.
csak elmondtam a véleményemet (kivételesen nem is azzal a szándékkal h "free +1")


Miért ne lehetne örülni ennek? Legcsodálatosabb dolog egy gyerek, én személy szerint örülök, hogy vállalják, s sok sikert kívánok nekik az életben. Kurva nehéz gondolom ezt kibökni, nem?
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 25 2009 12:30pm
Quote (xGurke @ Mon, May 25 2009, 08:27pm)
a szar az én seggemből származik, mert leszarom az egészet és nemértem minek kell ezt ide postolni.
csak elmondtam a véleményemet (kivételesen nem is azzal a szándékkal h "free +1")


akkor mit keresel még itt ha nem érdekel?
van rajtad kívül nem is kevés olyan ember akit viszont érdekel ez a téma. és nem a te faszkódásod.
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold: 0.00
May 25 2009 12:31pm
Quote (GoreKnight9 @ Mon, 25 May 2009, 20:27)
hú háát az kurvanehéz


de kb nagyváradot is be kell tudni jelölni :(
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 25 2009 12:31pm
Quote (Saou @ Mon, 25 May 2009, 20:31)
de kb nagyváradot is be kell tudni jelölni :(


Gyere Arcanistozni :(
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 25 2009 12:32pm
Quote (ecneB @ Mon, May 25 2009, 06:29pm)
Miért ne lehetne örülni ennek? Legcsodálatosabb dolog egy gyerek, én személy szerint örülök, hogy vállalják, s sok sikert kívánok nekik az életben. Kurva nehéz gondolom ezt kibökni, nem?


Nem a gyerekkel van bajom, mert az tény, h nincs szebb dolog annál amikor 1 picúr is csatlakozik a családhoz ^^
Csak kicsit szarul esett le az egész, és sikerült félreérteni 1-2 dolgot is ... De ha igaz, akkor természetesen GZ és legyetek jó szülők ^^

Quote (BiceBoca @ Mon, May 25 2009, 06:30pm)
akkor mit keresel még itt ha nem érdekel?
van rajtad kívül nem is kevés olyan ember akit viszont érdekel ez a téma. és nem a te faszkódásod.

Nem a gyerekkel van bajom, mert az tény, h nincs szebb dolog annál amikor 1 picúr is csatlakozik a családhoz ^^
Csak kicsit szarul esett le az egész, és sikerült félreérteni 1-2 dolgot is ... De ha igaz, akkor természetesen GZ és legyetek jó szülők ^^

This post was edited by xGurke on May 25 2009 12:32pm
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 25 2009 12:32pm
Quote (Saou @ Mon, 25 May 2009, 20:31)
de kb nagyváradot is be kell tudni jelölni :(


Ha nehézséget okoz, akkor tényleg go vissza tanulni.. Megnyugtatlak, az ált isk. köszönő viszonyban nincs a további tanuláshoz képest! :>
Go Back To Magyar Topic List
Prev1202122232458Next
Add Reply New Topic New Poll