Quote (ecneB @ Mon, May 25 2009, 06:29pm)
Miért ne lehetne örülni ennek? Legcsodálatosabb dolog egy gyerek, én személy szerint örülök, hogy vállalják, s sok sikert kívánok nekik az életben. Kurva nehéz gondolom ezt kibökni, nem?
Nem a gyerekkel van bajom, mert az tény, h nincs szebb dolog annál amikor 1 picúr is csatlakozik a családhoz ^^
Csak kicsit szarul esett le az egész, és sikerült félreérteni 1-2 dolgot is ... De ha igaz, akkor természetesen GZ és legyetek jó szülők ^^
Quote (BiceBoca @ Mon, May 25 2009, 06:30pm)
akkor mit keresel még itt ha nem érdekel?
van rajtad kívül nem is kevés olyan ember akit viszont érdekel ez a téma. és nem a te faszkódásod.
Nem a gyerekkel van bajom, mert az tény, h nincs szebb dolog annál amikor 1 picúr is csatlakozik a családhoz ^^
Csak kicsit szarul esett le az egész, és sikerült félreérteni 1-2 dolgot is ... De ha igaz, akkor természetesen GZ és legyetek jó szülők ^^
This post was edited by xGurke on May 25 2009 12:32pm