Quote (cor-angar @ Wed, Apr 29 2009, 02:52pm)
igen teljesen igazad van
nekem el is ment a kedvem tőle hogy nem tudok normális gamet találni csak mert kezdő vagyok.
marad az AI (ami meglepően okos de mégse human) illetve néha 1v1 be csoporttársammal, de az meg nem az igazi.
azért lehet normális noob gameket is találni
ha gyanús ember jön be írd be: /finger accname
46-47ezresek az új accok, szal ha van neki egy 30ezres, akkor már biztos haladó a srác (nekem 18k a legrégebbi

)
meg ha valaki klánnévvel akar bemenni a játékba alap hogy dobassátok ki
de ha nagyon kezdő vagy ajánlom, hogy botok ellen játsz, mert manapság már a noob is egy bizonyos szint felett van
(pl ha már minden hőssel játszottál, akkor nyugodtan mehetsz noob gamebe)
hf,
remélem lesz kani hamarosan
Más:
van egy új w3 szerver
valami hatnet a neve
én sem próbáltam még ki, állítólag régen wow, lineage, vagy valami ilyesmi szerver volt
ha valaki tud róla valamit megköszönném ha leírná itt