d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev120212223241046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Apr 29 2009 07:35am
Ez számomra kb. olyan, minthogy ma az orrom előtt büntetett meg egy 70+ éves nénit egy szájbakúrt rendőr 10k HUF-ra, mert szegény ki szerette volna pótolni virágárulással a kis nyugdiját. A cigányokat bezzeg nem bántják... Egyszerűűen szánalmas.
Member
Posts: 5,981
Joined: Oct 15 2005
Gold: 3,038.43
Apr 29 2009 07:52am
Quote (ecneB @ Wed, Apr 29 2009, 02:35pm)
Ez számomra kb. olyan, minthogy ma az orrom előtt büntetett meg egy 70+ éves nénit egy szájbakúrt rendőr 10k HUF-ra, mert szegény ki szerette volna pótolni virágárulással a kis nyugdiját. A cigányokat bezzeg nem bántják... Egyszerűűen szánalmas.


igen teljesen igazad van

nekem el is ment a kedvem tőle hogy nem tudok normális gamet találni csak mert kezdő vagyok.

marad az AI (ami meglepően okos de mégse human) illetve néha 1v1 be csoporttársammal, de az meg nem az igazi.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Apr 29 2009 08:02am
Quote (cor-angar @ Wed, 29 Apr 2009, 15:52)
igen teljesen igazad van

nekem el is ment a kedvem tőle hogy nem tudok normális gamet találni csak mert kezdő vagyok.

marad az AI (ami meglepően okos de mégse human) illetve néha 1v1 be csoporttársammal, de az meg nem az igazi.


AI engem felidegesít még jobban.. Alig tudok mellette creepet ölni, mert mindent denyol.. :\
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 29 2009 08:07am
Quote (cor-angar @ Wed, Apr 29 2009, 02:52pm)
igen teljesen igazad van

nekem el is ment a kedvem tőle hogy nem tudok normális gamet találni csak mert kezdő vagyok.

marad az AI (ami meglepően okos de mégse human) illetve néha 1v1 be csoporttársammal, de az meg nem az igazi.


azért lehet normális noob gameket is találni
ha gyanús ember jön be írd be: /finger accname
46-47ezresek az új accok, szal ha van neki egy 30ezres, akkor már biztos haladó a srác (nekem 18k a legrégebbi :P )
meg ha valaki klánnévvel akar bemenni a játékba alap hogy dobassátok ki

de ha nagyon kezdő vagy ajánlom, hogy botok ellen játsz, mert manapság már a noob is egy bizonyos szint felett van
(pl ha már minden hőssel játszottál, akkor nyugodtan mehetsz noob gamebe)

hf,
remélem lesz kani hamarosan

Más:
van egy új w3 szerver
valami hatnet a neve
én sem próbáltam még ki, állítólag régen wow, lineage, vagy valami ilyesmi szerver volt

ha valaki tud róla valamit megköszönném ha leírná itt
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Apr 29 2009 09:26am
Quote (Megas_heroes @ Wed, Apr 29 2009, 02:07pm)
azért lehet normális noob gameket is találni
ha gyanús ember jön be írd be: /finger accname
46-47ezresek az új accok, szal ha van neki egy 30ezres, akkor már biztos haladó a srác (nekem 18k a legrégebbi :P )
meg ha valaki klánnévvel akar bemenni a játékba alap hogy dobassátok ki

de ha nagyon kezdő vagy ajánlom, hogy botok ellen játsz, mert manapság már a noob is egy bizonyos szint felett van
(pl ha már minden hőssel játszottál, akkor nyugodtan mehetsz noob gamebe)

hf,
remélem lesz kani hamarosan

Más:
van egy új w3 szerver
valami hatnet a neve
én sem próbáltam még ki, állítólag régen wow, lineage, vagy valami ilyesmi szerver volt

ha valaki tud róla valamit megköszönném ha leírná itt


azért ez a fingeres dolog nem igaz :D láttam 1 sacok 4k saccal de dotaba kok ...
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 29 2009 11:42am
Quote (Tommy_hun @ Wed, Apr 29 2009, 04:26pm)
azért ez a fingeres dolog nem igaz :D láttam 1 sacok 4k saccal de dotaba kok ...


azért általában igaz
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Apr 29 2009 11:48am
Quote (Megas_heroes @ Wed, Apr 29 2009, 02:07pm)
azért lehet normális noob gameket is találni
ha gyanús ember jön be írd be: /finger accname
46-47ezresek az új accok, szal ha van neki egy 30ezres, akkor már biztos haladó a srác (nekem 18k a legrégebbi :P )
meg ha valaki klánnévvel akar bemenni a játékba alap hogy dobassátok ki

de ha nagyon kezdő vagy ajánlom, hogy botok ellen játsz, mert manapság már a noob is egy bizonyos szint felett van
(pl ha már minden hőssel játszottál, akkor nyugodtan mehetsz noob gamebe)

hf,
remélem lesz kani hamarosan

Más:
van egy új w3 szerver
valami hatnet a neve
én sem próbáltam még ki, állítólag régen wow, lineage, vagy valami ilyesmi szerver volt

ha valaki tud róla valamit megköszönném ha leírná itt


6net egy szar :D
fikazzak a kanit ott ahol tudjak
feljartak floodolni meg iesmi, naponta van fenn atlagba kb 4-5 ember

/e mostmár hiába fingereled az embereket, nemrég oan fél éve volt inaktív account törlés és nagyon sok accot töröltek, mikor visszaállt a server beleptel az accodba es uj szamot kaptal a regisztralasban szoval teljesen mind1

This post was edited by inURFace on Apr 29 2009 11:51am
Banned
Posts: 11,435
Joined: Mar 11 2009
Gold: 0.99
Warn: 40%
Apr 29 2009 11:53am
hallod lacketto
geci aszittem elhányom magam a képeden te most lány vagy v mi? xDDDD
geci de kiröhögtelek
szánalmas kicsipúzó
pfffffffff xDDDDDDD
mint vmi mangalica törzskan x)
nézzétek már a képét skacok xDDD
azt te szolsz be nekem hogy Green Day sux?
beszarok rajtad kicsilány
gl kisbuzi
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Apr 29 2009 11:54am
Quote (GreenDay1994 @ Wed, Apr 29 2009, 05:53pm)
hallod lacketto
geci aszittem elhányom magam a képeden te most lány vagy v mi? xDDDD
geci de kiröhögtelek
szánalmas kicsipúzó
pfffffffff xDDDDDDD
mint vmi mangalica törzskan x)
nézzétek már a képét skacok xDDD
azt te szolsz be nekem hogy Green Day sux?
beszarok rajtad kicsilány
gl kisbuzi


TE MEKKORA NYOMOREKVAGY GECI :DDDDDDDDD DONOLJ :DDDddddddd
Banned
Posts: 11,435
Joined: Mar 11 2009
Gold: 0.99
Warn: 40%
Apr 29 2009 11:56am
Quote (inURFace @ Wed, Apr 29 2009, 06:54pm)
TE MEKKORA NYOMOREKVAGY GECI :DDDDDDDDD DONOLJ :DDDddddddd


ha ezt lackettora értetted akk donolok x)
Go Back To Magyar Topic List
Prev120212223241046Next
Add Reply New Topic New Poll