d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1209820992100210121023048Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 2 2010 03:57pm
"Magyarországhoz mindenki hozzátesz egy kicsit", vagy hogy volt a plakáton. Sikerült egymagamban felvisítani a trolin :D

This post was edited by banyek on May 2 2010 03:57pm
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
May 2 2010 03:57pm
Quote (sylKE @ 2 May 2010 23:54)
lackettovel arrol beszélünk, hogy milyen lenne egy cigányolimpia


éncsak cigány-triatlonról hallottam eddig
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 2 2010 03:57pm
Quote (banyek @ 2 May 2010 22:57)
"Magyarországhoz mindenki hozzátesz egy kicsit", vagy hogy volt a plakáton. Sikerült egymagamban felvisítani a trolin :D


trollin
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 2 2010 04:06pm
Quote (Nerz8 @ 2 May 2010 21:57)
trollin


Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 2 2010 04:07pm
Quote (zenebuddhizmus @ 2 May 2010 23:06)
http://raluxa.com/wp-content/uploads/2010/01/trlht.jpg


Tomi. üzenete:
*az baj, ha a trolin szót elsőre trollin-nak olvastam?
*http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=34176610&p=287439010
lacketto üzenete:
*en is annak olvastam
*bazzeg
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 2 2010 04:07pm
Na én elteszem magam holnapra, jó éjt mindenki!

This post was edited by Fezmin on May 2 2010 04:18pm
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
May 2 2010 04:08pm
Quote (Fezmin @ 3 May 2010 00:07)
Én én elteszem magam holnapra, jó éjt mindenki!


oké oké
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 2 2010 04:08pm
amúgymeg féléves anyagból írunk évvégén matekból 1 jegyet ronthat 1 jegyet emelhet
pillanatnyilag 1esre állok szóval nem lenne rossz egy 2-3 as doga
de kurvára nem tudok semmit, azthittem meg tudom tanulni a könyvől de nem megy és a buzi matektanarom nem akar korepetalni, se a másik matektanár a suliba
hol a szarba keresek közel egy matektanárt 1-2 napon belül? -.-
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 2 2010 04:09pm
Quote (zenebuddhizmus @ 2 May 2010 22:08)
amúgymeg féléves anyagból írunk évvégén matekból 1 jegyet ronthat 1 jegyet emelhet
pillanatnyilag 1esre állok szóval nem lenne rossz egy 2-3 as doga
de kurvára nem tudok semmit, azthittem meg tudom tanulni a könyvől de nem megy és a buzi matektanarom nem akar korepetalni, se a másik matektanár a suliba
hol a szarba keresek közel egy matektanárt 1-2 napon belül? -.-


=/= kurvára megfogok bukni
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
May 2 2010 04:10pm
21000
Go Back To Magyar Topic List
Prev1209820992100210121023048Next
Closed New Topic New Poll