Quote (zenebuddhizmus @ 2 May 2010 22:08)
amúgymeg féléves anyagból írunk évvégén matekból 1 jegyet ronthat 1 jegyet emelhet
pillanatnyilag 1esre állok szóval nem lenne rossz egy 2-3 as doga
de kurvára nem tudok semmit, azthittem meg tudom tanulni a könyvől de nem megy és a buzi matektanarom nem akar korepetalni, se a másik matektanár a suliba
hol a szarba keresek közel egy matektanárt 1-2 napon belül? -.-
=/= kurvára megfogok bukni